У цей день всі представниці прекрасної половини людства думають про романтику: вечерю при свічках, розкішний букет квітів, прогулянку у парку чи, принаймні, "валентинку" із зізнанням у коханні. Так чи інакше, хлопці та дівчата планують зробити цей день хоча б трішки особливішим та подарувати один одному радість.

Тому, щоб полегшити вам планування цього незабутнього дня, спеціально для вас ми створили Станцію для Закоханих! Гуляючи центром міста зайдіть до нашої станції, яка буде розташована біля пам'ятника Лесі Українки (палатка зеленого кольору), зробіть незабутнє романтичне фото біля Великого Серця та пригостіть один одного смачним гарячим чаєм та солодощами за наш рахунок. Ми запропонуємо вам перевірити свої стосунки на правдивіть та щирість ваших почуттів у тесті "Закоханість чи любов?", що допоможе вам побачити, яким чином вам варто покращити та збагатити свої стосунки. Ви також матимете нагоду поспілкуватися з досвідченими сімейними людьми та отримати пораду щодо побудови стосунків.

14 лютого – Центр Луцька – Станція Закоханих – Велике Серце – Тест "Закоханість чи Любов?" – гарячий чай та солодощі безкоштовно.

Зроби цей день особливим! Святкуймо День св. Валентина разом!

Станція для закоханих чекатиме на вас з 3 до 6 години вечора.

Для тих, хто бажає взяти участь у акції волонтером, телефонуйте або пишіть у приват.

Організатори акції
МБФ «Молодь з місією»
СГО «Молодіжна платформа»