Бездомні тварини - такі беззахисні та добрі, вони потребують нашої допомоги, як ніхто інший...

За нашу любов вони віддадуть своє життя,а ми проходимо повз них не. Усе це про братів наших менших,очі яких благають про допомогу. Не залишайся осторонь!!! Візьми участь у нашому фотоквесті, який покликаний вкотре привернути увагу громадськості до проблем бездомних тварин. Не пошкодуй свого  часу, і зміни життя собак та котів на краще!

Проект «Бездомні тварини чужими бути не можуть!» буде проводитися у два етапи, перший з яких, фотоквест, пройде 10-го лютого – початок о 10.00.

Для того, щоб участь в першому етапі, вам потрібно зібрати команду від 2 до 5 чоловік (вік від 13років), вигадати собі назву, та обрати капітана. З кожної особи -  благодійний внесок в розмірі 10 грн. Зібрані кошти передадуть до притулку.

Далі потрібно зареєструвати свою команду – зробити це можна до 8-го лютого включно(реєструватися у групі «Вконтакті» в розділі "обговорення"). Про подальший збір усіх учасників буде проінформовано в групі http://vk.com/club48322880

Другий етап проекту – це виставка кращих фото-робіт, та вогняне шоу, що чекатиме на учасників, лучан та гостей міста 16-го лютого о 15.00 у парку ім. Лесі Українки. Під час заходу організатори планують підбити підсумки фотоквесту, та презентувати виставку-продаж кращих робіт.

Деталі за телефоном:  0669984185 - Дарина