Імперія скликає джидаїв!

 Громадяни Республіки! Сьогодні ми, як ніколи, відчуваємо нашу могутність та братерство. Сьогодні наші планети живуть у мирі та добробуті, але так було не завжди, і невідомо, що чекає вільні народи нашої галактики у майбутньому. Гряде час змін, гряде час вибору. Вибору сторони, за якою - правда. Ми мусимо зібрати вас для події вселенського масштабу, щоб вибрати чи підемо ми за світлом, чи знайдуться ті, хто стане на бік темної сили. Згадайте ваші клятви, бо завтра ми йдемо на війну… 

Закликаємо всіх, від падавана до джедая, від темного владики до імператора, долучитсь до заходу. Наша історія залежить від вас! 

Час і місце зустрічі: субота, 16 лютого, о 21:00. На Вас чекають у приміщенні Волинської обласної філармонії за адресою проспект Волі, 46 у кінозалі «Рояль». Усім потрібно приготуватися до тривалої зустрічі, адже на нас чекає довга розмова. Це затягнеться до самого ранку, тому рекомендуємо набратися сил перед походом. Нехай буде з Вами сила!

 

«Зоряні війни» викрадуть лучан на цілу ніч!

 

На луцьких фанатів епопеї «Зоряні Війни» чекає приємний сюрприз від молодіжного проекту «Lutsk night cinema»! Усіх охочих запрошують переглянути всі епізоди саги. Захід розпочнеться у суботу, 16 лютого, о 21:00 і триватиме всю ніч, тож відвідувачам заходу варто виспатися та запастися силами. З собою можна брати поп-корн, безалкогольні напої, ковдри або каремати. За бажанням найвідданіші фанати кіноепопеї можуть прийти у костюмах улюблених героїв.

Перегляд відбудеться у кінозалі «Рояль», що знаходиться у Волинській обласній філармонії за адресою проспект Волі, 46. На території філармонії забороняється вживати спиртне та палити!

Вхід – вільний.

Деталі на офіційних сторінках групи в контакті: http://vk.com/lutsk_night_cinema, в facebook: http://www.facebook.com/groups/349107251835779/, а також на сайті: http://mp.org.ua/.