Всеукраїнський турнір з рукопашного бою „РУБІЖ - 2013” за підтримки Голови благодійного фонду «Рідна Волинь» Бориса Клімчука

02-03 березня 2013 року, м. Луцьк

Мета і завдання змагань :

– популяризація рукопашного бою серед населення ;

– підвищення рівня майстерності спортсменів ;

- виявлення перспективного резерву та відбір сильніших спортсменів до складу збірних команд.

Термін та місце проведення :

Змагання відбудуться 01-03 березня 2013 р. в м. Луцьку за адресою:

вул. Гулака Артемовського, 13 А – спортивний комплекс Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою.

Організатори та керівництво проведення змагань :

Організатор змагань ВРФРБ «РУБІЖ».

Керівництво організацією та проведенням змагань покладається на головну суддівську колегію.

Головний суддя змагань - суддя Національної категорії Гузов Сергій Миколайович.

Учасники змагань :

До змагань допускаються спортсмени, які мають підготовку з контактних видів єдиноборств, обізнані з вимогами правил проведення змагань з рукопашного бою.

Обов’язкова наявність в учасника екіпіровки: кімоно, захисного шолому, капи, рукавиць для РБ, захисної раковина (бандажу), захисних щитків на гомілки.

Вік учасника визначається на день змагань. Учасник зобов’язаний мати при собі паспорт або свідоцтво про народження (учасникам до16 років) , страховий поліс від спортивної травми.

Змагання проводяться у таких вікових групах: 12-13 р., 14-15 р., 16-17 р., 18-20 р., понад 21 рік.

Програма змагань:

02 березня 2013 р.

8.00 – 9.00 – зважування учасників; 9.20 – 9.40 – нарада представників та суддів;

9.45 – 10.00 – відкриття змагань ; 10.00 – 19.00 – поєдинки учасників до 18 років.

Умови проведення змагань:

Змагання особисто-командні;

Система проведення змагань – кругова з вибуванням після двох поразок. У віко-вагових категоріях з кількістю учасників понад 5 чоловік учасники розподіляються на підгрупи.

Змагання проводитимуться згідно правил проведення поєдинків з дозованим контактом без зупинки часу для оцінки технічних дій для учасників до 18 років, за правилами повного контакту з дозволеними ударами по стегну для учасників понад 18 років.

Для учасників до 16 років тривалість поєдинків – 2 хв., для спортсменів віком понад 16 років – 3 хв.

Умови визначення переможців та призерів змагань:

Спортсмен, котрий набрав найбільшу суму класифікаційних очок за підсумком всіх проведених ним поєдинків, займає перше місце. Наступні місця розподіляються у відповідності із зменшенням суми класифікаційних очок.

Командна першість визначатиметься в кожній окремій віковій групі за найменшою сумою призових місць трьох спортсменів, що стали призерами змагань у даній віковій групі (у разі рівної суми призових місць - перевага учаснику із більшою кількістю супротивників у ваговій категорії).

Краща команда та команди призери турніру у цілому визначатиметься за найменшою сумою зайнятих командою місць в окремих вікових групах. У разі рівної суми місць перевагу має команда, яка має переможців (призерів) у всіх (або більшості) вікових групах.

8. Нагородження :

Переможці та призери в окремих віко-вагових категоріях нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів. Команди-призери - кубками та дипломами.