Не секрет, що у світі існує величезне розмаїття страв і рецептів. Кожній національній кухні властиві свої власні риси: використання певних продуктів і способів їхньої обробки, посуд, у якому подається їжа, дотримання специфічних традицій і навіть ритуалів у споживанні їжі.


Наш світ настільки великий і його населяє така кількість народів й етносів, що скласти повну книгу кулінарних рецептів планети — задача нездійсненна. Ми не ставимо перед собою мету осягти неосяжне, однак познайомити вас з національною кухнею різних країн і народів — цілком у наших силах.


Арт-кафе «Стоп-Кадр» розпочинає проект «У пошуках кулінарних скарбів», в рамках якого презентуватиме кухні країн світу. Кулінарія – це один із видів сучасного мистецтва, це можливість не лише насолодитись їжею, але й дізнатись про культуру інших народів та скуштувати цікаві страви не залишаючи межі рідного міста. Або… підготувати себе до подорожі в країну своєї мрії.


Щоміcяця у «Стоп-Кадрі» в рамках нового проекту «У пошуках кулінарних скарбів» проходитимуть кулінарні тижні присвячені різним країнам світу. Відкривають проект Тижні мексиканської кухні, які стартують 22 липня з шоу-дегустації 20 кращих страв мексиканської кухні «ВienvenidosaMéxico!» («Ласкаво просимо у Мексику!»)

Шеф-кухарі арт-кафе «Стоп КАДР» досліджуватимуть всі тонкощі мексиканської кухні, яка насьогодні внесена до Програми культурних світових спадщин ЮНЕСКО, щоб Ви скуштували шедеври автентичних страв народів світу.

Запрошуємо скуштувати під час шоу-дегустації
найкращі страви з

МЕНЮ  МЕКСИКАНСЬКОЇ КУХНІ

Томатний суп «Ацтек»
Тартар  з лосося і авокадо
Гуакамоле
Мексиканське севічче
Тартак з яловичини з соусом пікадегайо
Салат з море продуктами
Фахітос
Овочеве соте
Стейк в кисло-солодкому соусі з овочевим соте
Такос з куркою
Такос з овочами
Такос із свининою
Такос з грибами
Бурітос з куркою
Бурітос із свининою
Бурітос з овочами
Бурітос з грибами
Кісаділія
Крильця ютакан

 

 

 

 

http://stopkadr.adrenalin.lutsk.ua/