Мета проекту - привернути увагу громадськості до проблем працевлаштування дітей-сиріт, вихованців дитячих будинків та інтернатів.
У процесі акції будуть зроблені фото, на яких діти із соціально незахищених верств населення, зображені в образі омріяної майбутньої професії.
Адже ще з дитинства кожен із нас мріяв мати якусь цікаву професію. Здійснити мрії нам допомагали батьки у міру своїх можливостей. Вони показували нам правильний шлях життя. Підростаючи, ми розуміли, що і у нас будуть свої діти, яким теж треба допомагати.
Із кожним роком ми все частіше чуємо, що діти – це наше майбутнє. Так, це правда. Однак, ніхто не згадував про дітей-сиріт, або малозабезпечених сімей, де дійсно потрібна допомога, адже без цього їхнє майбутнє під загрозою.
Тому ВОГО «Твори добро», спільно із СГО «Молодіжна Платформа» організовують благодійну фотовиставку «Мрії майбутньої держави», перший етап якої відбудеться із 1 березня 2013 року до 12 травня 201.
У рамках акції передбачені фотосесії із відомими людьми Луцька: дизайнером одягу Анною Дідух, державними службовцями, футбольною командою «Волинь», гуртами «ФлайzZzа», «Кому Вниз», «Фіолет», перукарями, лікарями, представниками ДАІ, депутатським корпусом, та іншими.
Під час благодійної фотовиставки також відбудеться конкурс малюнків під назвою «Моя професія». В акції візьмуть участь діти із неблагополучних та багатодітних сімей, вікова категорія учасників від 6 до 14 років.
Другий етап благодійної фотовиставки «Мрії майбутньої держави» відбудеться у Центрі туристичної інформації та послуг Луцька із 27 травня 2013 року по 2 червня 2013 року.
Третій етап – це день привітання учасників із днем захисту дітей 1 червня 2013 року, та підведення підсумків благодійної акції.