До нас в місто приїздять брати Капранови — українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі.

У Луцьк приїдуть з презентацією нової книги "Мальована історія Незалежності України".

За запрошеннями на вечір звертайтеся за тел. 0630608976 Володимир або http://vk.com/vladimirus_cizar
Кількість обмежена.

Довідка:

Історію України кожен з нас носить у гаманці. Подивіться на портрети, що прикрашають гривневі купюри: спочатку перелік князів, потім гетьманів, за ними письменників. Це і є модель історії, що міцно засіла у наших головах. Незалежність впала з неба, Крим подарував Хрущов, Галичину – Сталін, Дике Поле заселила Катерина, а кримські татари брали ясир. У проміжку – чорні діри по кілька століть і білі плями розміром із середню європейську державу.

Цікавість до історії сьогодні надзвичайна, щодня відкриваються нові документи, історичні книжки стають бестселерами, історики – героями інформаційного простору, а проте масова свідомість залишається на рівні радянської середньої школи.

Саме тому відомі письменники Брати Капранови взялися за створення «Мальованої історії Незалежності України» – короткого (80 сторінок), логічного і зрозумілого викладу історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року.

«Ми починали з таких самих уяв про історію, що й усі – князі, гетьмани, колонія, радянська республіка і таке інше, – говорять письменники. – Але за два роки роботи з історичними матеріалами раптом зрозуміли: з часів Русі не було жодного року, коли б в Україні не існувало тої чи іншої форми державності, а то й двох-трьох одночасно. І не було жодного десятиліття, коли б тут не точилася уперта і кривава боротьба із загарбниками. Українську незалежність оплачено кров’ю тисяч і тисяч людей – наших дідів, прадідів та прапрадідів.»

Історичний виклад супроводжується мальованими сюжетами, які оживляють його перед читачем, портретами головних дієвих осіб епохи, та мапою українських земель, так що можна легко порівняти території Русі, Гетьманщини, УНР та сучасної України і зробити висновки.

Книжку рекомендовано читати дорослим для дітей, а також дітям для дорослих.