Ти молодий та ініціативний? Ти любиш свою країну, але не знаєш, як про це сказати? Не важливо, українською ти говориш, чи російською, які пісні співаєш та що одягаєш, головне, що ти любиш Україну, а тому – МИ ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ!

ПІДТРИМАЙ ФЛЕШМОБ-АКЦІЮ «ОБІЙМИ КРАЇНУ» ВКОНТАКТІ, підписавшись під листівками «Я люблю Україну» і клікнувши "I Lіke" та відправши їх своїм друзям :))) http://vkontakte.ru/album-27048545_139269257

А 8 ВЕРЕСНЯ О 16:00 ЗАПРОШУЄМО ВСІХ з м. ЛУЦЬКУ взяти участь у ПУБЛІЧНІЙ ФЛЕШМОБ-АКІЦІЇ «ОБІЙМИ КРАЇНУ» на вулицях міста! Більше інформації про ФЛЕШМОБ тут: http://vkontakte.ru/topic-27048545_24953038

МИ ВВАЖАЄМО, ЩО у такий спосіб ми, молодь, зможемо привернути увагу мешканців нашого міста та всієї України до питання єдності нашої країни. Бо коли нам подобається людина, ми любимо друга, товариша, матір та батька, то що ми робимо? Ми обіймаємося!

ТОЖ ДАВАЙТЕ РАЗОМ покажемо владі, країні, друзям, самі собі, що ми єдині, і що ми любимо Україну! Крім того, просто весело проведемо час, познайомимося з новими людьми, пообіймаємося з симпатичними незнайомцями. А потім похизуватися веселими фотокартками ВКонтакті буде також не менш приємно:)))

Проект проводиться в рамках програми «Майстерня громадської активності» за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойсса, Донецької громадської організації «Альянс» та Української мережі освіти дорослих та розвитку інновацій.

***Дана ФЛЕШМОБ-Акція є НЕПОЛІТИЧНОЮ, учасники акції можуть належати до певних політичних сил чи бути прихильниками певних політичних ідей, ПРОТЕ в ГРУПІ та під час проведення ФЛЕШМОБ-Акції ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ агітація та поширення політичних ідей чи матеріалів (символіки і т. ін.) !!! ДАВАЙТЕ БУДЕМО ТОЛЕРАНТНИМИ та ПОВАЖАТИ ОДИН ОДНОГО:)))

Контактна особа у м. Луцьк:
Юлія Стасюк, тел.: 0937699006
е-пошта: [email protected]gmail.com