Грудень — це час, коли падає перший сніг, а дві країни — Польща та Україна — живуть джазом. Jazz Bez — це десять днів джазу по обидві сторони українсько-польського кордону: традиційного та авангардного, світового та українського, елітарного та доступного.

Щороку до Фестивалю приєднуються нові міста. Однак, у 2014-му особливо важливими центрами джазової музики стають Слов’янськ та Краматорськ. Для людей, які пережили страх війни, Музика Свободи звучатиме з іншим смислом.

Jazz Bez – транскордонний джазовий марафон. Це десятки нових міжнародних проектів, сотні музикантів, тисячі меломанів, безліч кілометрів. Родзинка J.B. –поєднання в рамках одного фестивалю максимальної кількості джазових стилів (свінґ, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі джаз) та імпровізаційної музики.

Jazz Bez – багато якісної, розумної, експериментальної, емоційної музики від виконавців з цілого світу. І, звичайно, традиційні джем-сейшени.

Луцький джазовий клуб представляє: один із найгучніших джазових фестивалів в Україні уже в сьоме прийматиме Луцьк. Особливістю цьогорічного фестивалю буде відзначення 200-річчя від дня народження Адольфа Сакса, винахідника саксофону, тому програма фестивалю в Луцьку буде зосереджена на відомих саксофоністах.

Програма луцької частини фестивалю:

5 грудня (поч. 18:00):

-​ Квартет саксофоністів (Луцьк)

-​ Kasia Mirowska QUARTET feat. PIOTR BARON (Польща)

6 грудня (поч. 18:00):

“KIBRICK” (США, Україна, Польща)

DOMINIKA RUSINOWSKA QUARTET  (Польща)

7 грудня (поч. 18:00):

-​ Fusion friends (Луцьк)

-​ Джаз дует Олег Баковський та Святослав Гавроль (Луцьк)

-​ Dima Bondarev Quintet (Україна, США, Німеччина, Данія)

Організатори фестивалю у Луцьку: Генеральне Консульство Республіки Польща в м. Луцьку, Волинське молодіжне громадське об’єднання «Єднання», Благодійний фонд «Співдружність-Волинь» та Мистецьке об’єднання «Дзига».

За сприяння: ТОВ «Кромберг & Шуберт» (м. Луцьк) та рекламної компанії «Штрих», культурне об’єднання «100Вт».

Вся інформація про Jazz Bez: 

www.dzyga.com

http://www.jazzclublutsk.org