Подаруйте свято собі та своїм близьким !

з 7 вересня по 9 жовнтя
місто Луцьк
ТЦ "Варшавський"

Ціна квитка:
20 грн - Дорослий
15 грн - Дитячий
Діти до 3-х років - безкоштовно.
Виставка працює з 10:00 до 20:00 щодня без перерви та вихідних.
Щоденне годування тварин о 10:30, 14:00, 18:30
Довідка за телефонами: 096-59-82-830; 093-91-19-943; 050-50-53-570Побачити мавпочок в природі практично неможливо, зате на виставці цілком можливо.
Завітайте до виставки карликових мавпочок на якій ви побачити мавп різних порід і інших дивовижних екзотичних тварин.


Розміром вони трохи більше кішки, а деякі взагалі мають довжину тулуба менше 15 см. і вага - 100 гр.У природі ці екзотичні тварини мешкають в Західній Африці.
Харчуються мавпи свіжими овочами та фруктами. Їх щоденний раціон складається з винограду, болгарського перцю, бананів, яблук, груш, моркви. Відвідувачам, які приносять гостинці для тварин, не відмовляють. Виставка карликових мавп триватиме до 9 жовнтя.

Виставка карликових мавпочок-це виставка екзотичних тварин яка приносить відвідувачам після перегляду цих чудових і рідких екзотичних порід море задоволення та чудовий  гарний настрій і найприємніші спогади.
Завітавши до виставки можна подивитись на годування цих дивовижних милих звіряток, годування тварин,яке відбувається о 10:30 ранку в 14:00 в обід, і ввечері в 18:30.А також можна фотографувати цих екзотичних тварин зі свого фотоапарату (фото зі спалахом заборонено).


На виставці є фотограф який може сфотографувати вас із зеленою мавпочкою на руках, із папугою арою, нільським крокодилом, червоновухою черепахою або з тигровим пітоном.
Для уникнення непорозумінь, будь ласка, ознайомтесь з правилами поведінки на виставці карликових мавпочок.
У природі ці екзотичні тварини мешкають в Західній Африці, у верхів'ях річки Амазонки, в Колумбії, Бразилії, Еквадорі, Перу, а також в субтропічних і тропічних лісах регіонів Азії, Пакистану, північній Індії, Китаю, Індокитаю, зустрічаються в Гімалаях.


На виставці можна побачити такі види карликових мавп, як Білоноса Мавпа, Яванський Макак, Карликова ігрунка, Біловуха ігрунка, білоплечий Капуцин, Краснорукий Тамарін, Бурий Капуцин і Біличі саймірі. А також ручна зелена мавпочка.
А також на виставці можна побачити тигровий пітон довжиною до 3 метрів, папуга ара жовто-синій,крокодил нільський,черепаха і так далі....