23-25 вересня в місті Рівне вдруге відбудеться фестиваль сучасної української поезії «СУП - 2011».

Фестиваль задуманий як такий, що дасть змогу талановитій молоді проявити себе, познайомитись з кращими зразками сучасного поетичного слова, взяти участь в низці літературних заходів, які спрямовані на розвиток самодостатньої сучасної творчої особистості, вдосконалення своїх знань про літературу взагалі, осмислення особливостей регіональних здобутків, української сучасної літератури та знаходження свого місця в ній.

Традиційно під час фестивалю відбуватиметься конкурс серед молодих літераторів, членами журі якого будуть сучасні письменники та діячі культури.

Окрім конкурсу заплановано чимало інших заходів. 23 вересня відбудеться музичне відкриття заходу з молодіжною організацією з Луцька КВАРТИРА FM. Очікуються презентації поетичних збірок сучасних письменників, виданих впродовж останнього року, на гостей чекають презентації літературних об’єднань та їхніх проектів, літературний слем, можливість придбати найновішу літературу з автографом автора. Для літераторів-початківців будуть проведені майстер клас з написання власних поетичних творів та майстер-клас з публічного виступу.

Гості фестивалю: письменник та науковець Ігор Павлюк, письменник та журналіст Сергій Пантюк і його об’єднання «Інша література»; письменник, перекладач та дизайнер стронґовський; слемер та поет-двотисячник Павло Коробчук; поет-двотисячник Дмитро Лазуткін; письменник Артем Антонюк.

Цьогоріч на фестиваль завітає письменник, колишній рівнянин Олександр Ірванець, який також займе місце серед членів журі.

Фестиваль відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.