Для того, щоб ваші діти в період літніх канікул, не тільки відпочивали від школи, а ще й розвивались, грались і навчались чомусь новому і цікавому, ми відкриваємо літній дитячий табір з пізнавально-розважальними напрямками. Нехай ваші діти не сидять дома біля комп’ютерів, а дійсно проведуть час з користю!
Основні 4 табори поділені за такими напрямками, це:
1. Спортивний табір «Спорт-драйв», де ваші діти отримають теоретичні і практичні навики у безлічі спортивних напрямків, таких як, баскетбол, волейбол, шахи, шашки, фут зал, настільний теніс, скеледром, аерохокей, міні-гольф, стрільба, мотузковий парк, ролики, боулінг, дартс, бадмінтон та багато іншого інше.
2. Інтелектуально-пізнавальний табір «Пізнайко», де ваші діти зможуть дізнатисьвсе про туризм: орієнтація на незнайомій місцевості, початкові навички зав’язування вузлів, подолання умовних перешкод, правила страхування, побудова фігур за сторонами горизонту, знаходження об’єктів за легендою, відпрацювання відмітки на КП, компас, азимут. Користування картою на місцевості, робота на дистанції КТМ та ТПТ. Зняття та встановлення намету. Знаходження об’єктів на маркірованій дистанції. А також дізнаються про світ наколо: як досліджують навколишнє середовище, з чого все зроблено, таємниці повітря, вітер, теплові явища, таємниці води і таємниці звуку, таємниці світла секрети архітектури та будівництва і все про такі знайомі та загадкові предмети.
3. У гастрономічному таборі «Таємниці Рататуя» ваші діти будуть вчитись готувати салатик у вигляді грибочків, запікати смачне яблуко в тісті, готувати йогуртові тістечка, робити смачні деруни, готувати салат олів’є, пекти фруктовий пиріг, відвідають майстер-клас «Смачне морозиво», взнають як приготувати яєчню в багеті, як робити цукерки, ліниві вареники, «Сорбет» ,піцу, домашню пасту, «Млинці», равіолі з соусом, оладки з фруктовим соусом, «Салат Цезар», пісочне печиво, лазанью з млинців та панкейки.
4. Мистецький табір «Творча майстерня», де ваші діти будуть творити і витворяти. Вчитися малювати тваринок поетапно, літні квіти, акварельними олівцями. Виготовляти паперовий вітраж, малювати акварельними олівцями, створювати картину з круп, робити декоративного метелика з паперу Орігамі. Навчаться складати тваринок. Освоять техніку квілінгу, та працювати з нитками - ниткографія, ліпка з пластиліну. Будуть вчитись писати портрет та техніку «деку паж» і Кардмейкинг. Виготовлять подарункові листівки та патріотичні браслети. Та багато іншого.
Особливі умови:
Набір груп по 20-25 дітей віком від 6 до 17 років
1-разове харчування (входить до вартості путівки)
Діти допускаються у табір лише при наявності головного убору
Діє знижка 10% на придбання кожної наступної зміни.
Графік літніх змін:
1.06-12.06, 15.06-26.06, 29.06- 10.07, 13.07-24.07, 27.07-07.08, 10.08-21.08
Вартість путівки: 
Спортивний, інтелектуально-пізнавальний та творчий -750 грн/зміна
Гастрономічний - 850 грн / зміна