23 серпня 2015 року комітет по фізичній культурі та спорту, відділ у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради, міський центр фізичного здоров’я населення та Волинський обласний центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організовують масовий велопробіг «Колесо здоров’я», присвячений Дню Державного Прапора України та 24-й річниці Незалежності України.

   Захід розпочнеться урочистим відкриттям об 11.00, що відбудеться біля пам'ятника Т.Г. Шевченку на проспекті Волі.

   Першими стартуватимуть представники Волинської обласної громадської організації «Інваволинь» перегонами на хенбайках і візках серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату на проспекті Волі (від вулиці Паркової до вулиці Шопена).

   На завершення перегонів усі охочі матимуть можливість організованою колоною проїхати вулицями нашого міста за затвердженим маршрутом: (старт біля пам’ятника Т.Г. Шевченку) проспект Волі – Київський майдан – вул. Дубнівська – вул. Авторемонтна – вул. Рівненська – проспект Волі – вул. Шопена – проспект Василя Мойсея – вул. Винниченка – проспект Волі – (фініш) біля пам’ятника Т.Г. Шевченку.

    Велопробіг відбудеться під гаслом «Лучани - за здоровий спосіб життя!» і буде популяризувати активний відпочинок, масове залучення жителів нашого міста до активних занять фізичною культурою та спортом.

   Участь у заході можуть брати всі охочі на власних велосипедах. Організатори просять учасників велопробігу прикрасити свої велосипеди прапорами України — як символ державного свята.

   На завершення велопробігу усі присутні матимуть можливість взяти участь у конкурсах, вікторинах, переможці яких отримають призи від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».