23 серпня 2015 року в м. Луцьку, комітет по фізичній культурі та спорту, управління освіти Луцької міської ради, федерація боксу міста, КЗ «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради» в рамках відзначенняДня незалежності України та 930-ї річниці міста Луцька, на відкритому майданчику за фонтанами напроспекті Волі, проводять матчеву зустріч з боксу збірних команд міст Луцька та Києва серед юніорів, молоді та чоловіків.

   Змагання особисто-командні, відповідно до чинних правил АІВА. Буде проведено тринадцять поєдинків.

   На ринг вийдуть юніори у вагових категоріях: 50, 52, 54, 57, 60, 63, 66, 75, 80 кг та чоловіки у вагових категоріях: 64, 69,75, 81 кг.

   Командна першість визначатиметься за найбільшою сумою набраних балів у всіх боях. Бали нараховуватимуться командам за результатом виступів боксерів у кожному окремому поєдинку (перемога – 3 бали, нічия – 2, поразка – 1).

   Команди-учасниці будуть нагороджені кубками відповідно до зайнятих місць, а учасники — медалями, дипломами відповідних ступенів та призами від організаторів та спонсорів.

   Також нагороди чекають на двох кращих боксерів у номінаціях “За волю до перемоги” та “Найкращий прояв техніко-тактичних дій”.

   Запрошуємо любителів боксу та всіх охочих на перегляд поєдинків кращих боксерів.