Програма дводенного тренінгу створена для того, щоб допомогти людям, які прагнуть бути рушійною силою змін, втілити екологічні задуми у реальні ініціативи, залучити й активізувати зусилля своїх однодумців для захисту довкілля, раціонального користування енергоресурсами, попередження змін клімату.

Основні блоки тренінгу: загальна інформація про зміни клімату і можливості впливу для їх попередження, аспекти енергоефективності, робота над ідеєю та проектом, взаємодія у команді, необхідні навички та ресурси, планування довгострокової діяльності, комунікації у проекті та робота із ЗМІ.

«Генерація Е 2.0» ділиться знаннями і досвідом у драйвовому і зручному форматі – активісти активістам, досвідчені і початківці заради майбутнього у гарній країні на безпечній планеті! Луцьк стане третім з п’яти міст туру у 2015 році. За час дії проекту у 13 тренінгах взяли усчасть понад 150 екологічних активістів з різних регіонів країни, вони вже реалізовують проекти на місцях.

Тренінг у рамках освітнього туру з розвитку активістів «Генерація Е 2.0» відбудеться за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні. Відбір здійснюється на основі анкетування. Орієнтовна кількість учасників – 15-20 осіб, вік — від 17 років.

УМКА запрошує усіх охочих взяти участь у тренінгу заповнити анкету за посиланням http://goo.gl/forms/JXmrhgjRmt

Анкети приймаються до 14 вересня 2015 року (включно).

Детальну інформацію про час і місце проведення тренінгу у Луцьку буде надано учасникам після завершення обробки анкет під час формування групи. Слідкуйте за оновленнями на сторінці проекту у мережі Facebook. До зустрічі!

Зміни клімату вимагають змін!