14 вересня у Луцьку в кінокомплексі “Adrenalin” відбудеться прем’єра документального фільму про життя пластуна-кіборга - Євгена Подолянчука на псевдо “Скаут”, який загинув 14 вересня 2014 року стримуючи ворогів в районі Донецького аеропорту.

Ще будучи юнаком Євген захоплювався військовою справою, був учасником всеукраїнського військового пластового табору “Легіон”, а згодом обрав для себе професію військовика. Став розвідником у складі 3-го окремого полку спецпризначення, а з початком проведення АТО відправився на Схід для оборони територіальної цілісності України. 14 вересня, під час одного із зіткнень з бойовиками терористичних угрупувань в районі Донецького аеропорту, Євген отримав осколкове поранення в голову, від якого загинув по дорозі в госпіталь.

Для того, щоб вшанувати пам’ять кіборга, друзі хлопця зняли документальний фільм про його життя. У фільмі розповідається про юні роки Євгена та його доросле життя, як спецпризначенця. За їхніми словами Євген не служив в армії, він нею жив. І віддав своє життя за Незалежну України.

Невдовзі річниця з дня загибелі Героя. Його пам’ять вшановуватимуть українців, зокрема пластуни, по всій Україні. Схожі кінопокази відбудуться на багатьох центральних площах українських міст. А на рідній Черкащині відбудеться відкриття пам’ятника Євгену Подолянчуку.

Подію організовує луцький осередок “Пласту” - Національної скаутської організації України, членом якої був Євген Подолянчук.