Відбудеться ІІ обласного фестивалю серед людей похилого віку «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Початок заходу - о 10.30 год. Організаторами заходу є Волинський обласний центр фізичного здоров я населення «Спорт для всіх», громадська організація ветеранів фізичної культури і спорту, відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з дирекцією СОКу «Адреналін СІТІ».

Основною метою даного заходу є залучення ветеранів спорту до занять фізичною культурою та спортом, організація змістовного дозвілля населення пропаганда здорового способу життя та активного довголіття.

Програма заходу включає змагання з таких видів: шахи, шашки, настільний теніс, дартс, боулінг, більярд.

У змаганнях фестивалю беруть участь всі бажаючі ветерани спортивних товариств, федерацій видів спорту, люди похилого віку з міст та районів області, а саме жінки віком від 55 років (на час проведення змагань) і старші та чоловіки віком від 60 років (на час проведення змагань) і старші.

Усі учасники, які прийняли участь у Фестивалі нагороджуються грамотою, пам’ятною медаллю та значками, а учасники, що посіли призові місця у кожному виді програми нагороджуються дипломами, медалями від організаторів та спонсорів змагань.