Неофіційною темою кіноперегляду можна вважати осінь та День студента. Саме через такі, здавалося б, непов’язані теми довелось проводити 2 окремих опитування у спільноті вконтакті “Lutsk Night Cinema”. Переможцем одного голосування став фільм “Гордість та упередження”, який вже встиг за роки свого існування ввійти до низки найкращих стрічок кінематографу. У другому голосуванні переміг фільм “Нас прийняли”, у якому студенти та студентство – у центрі уваги. Третій фільм обирався організаторами, тому в результаті довготривалого обговорення було вирішено показувати “Соціальну мережу”, крім того, цей фільм також активно підтримували у голосуванні серед глядачів.

Вхід на кінопоказ вільний, проте щоб потрапити на захід, варто пройти особливу процедуру, а саме: заповнити анкету для реєстрації (https://docs.google.com/forms/d/1L30QHFXfh1uDsSJv-ZwoGe5YE72ikGuwAb5alwq92mQ/viewform?c=0&w=1 ), а згодом підтвердити її, адже на вході людей пускатимуть за списками. Такі особливості зумовлені проведенням заходу у приміщенні, тому потрапити на нічне кіно може близько 100 людей.

Тим, хто не встиг зареєструватися, але дуже хоче потрапити на кінопоказ, організатори рекомендують телефонувати прес-секретарю заходу перед самим початком, щоб дізнатися, чи є вільні місця