Редакція Молодіжного порталу Волині оголошує про початок соціально-благодійної акції “АУКЦІОН ПОБАЧЕНЬ”. Проект здійснюється у Луцьку не вперше, проте, як показує досвід, працює активно та дієво.

МЕТА АКЦІЇ – здійснити збір коштів для собачого притулку, який організувало Волинське товариство захисту тварин. Завдяки аукціону побачень Ви матимете змогу поєднати приємне з корисним – придбати зустріч із симпатичною людиною, віддавши гроші на корисні справи.

Інформація про діяльність організації: http://zahysttvaryn.lutsk.ua/
_______________________________
СХЕМА: протягом двох тижнів, до 25 жовтня, ми збираємо Ваші заявки. Наступного дня ми викладаємо їх на нашому сайті, і саме тут в коментарях Ви матимете змогу торуватися за лот, який Вам припав до душі. Детальний процес торгів ми опишемо трохи згодом, а поки маєте два тижні на те, щоб потрапити до списку учасників проекту.

ЗАЯВКИ приймаємо на електронну адресу редакції [email protected]ukr.net . Саме сюди надсилайте свої листи з поміткою “АУКЦІОН”. У повідомленні повинна міститися інформація про ваш вік, рід занять, місто, ваше фото та посилання на вашу особисту сторінку ВКонтакті.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! В аукціоні не можуть брати участь особи вік яких менший за 16 років.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Просимо не залишати аморальних та "не по темі" коментарів під фотографіями учасників. Повідомлення будуть видалятися, а користувачі банитися.

Ті, хто куплять лот, але не заплатять з неповажних причин, будуть піддаватися жорстокій карі, яку ми ще не придумали :) але скоро придумаємо
Початок: 25 жовтня о 17:00