«Кажуть, можна вічно дивитися на те, як тече вода і як палає вогонь. А що, коли до води та вогню додати ще дві стихії – повітря та землю, і спостерігати їх усіх в одному місці і в один час?», - інтригує лучан мистецьке об’єднання «стендаЛь». Саме вони організовують у Луцьку зустріч із чотирма авторами, які представляють чотири стихії: повітря, вогонь, землю і воду.

Зустріч із учасниками проекту «Стихійні» відбудеться  у неділю, 13 листопапа, о 18.00 у приміщенні антикафе InnerSpace (вул. Паркова, 5).

«Стихійні» –  проект трьох молодих поетів зі Львова, які з допомогою слова, музики та візуального мистецтва передають атмосферу та сутність природних стихій. Джон Гнатів, Поль Щепан та Ростислав Кузик проникають у серця людей різними стихіями, викликаючи у них неповторні емоції. Особливою стихією тут є вода, яка відрізняється своєю непостійністю. Саме тому цю стихію у кожному місті представляють різні автори. У Луцьку до трійки доєднається волинський поет, публіцист і музикант Павло Коробчук.

До Луцька автори приїдуть у рамках першого всеукраїнського туру. Їхній виступ супроводжуватиметься цікавим візуальним шоу. Однак варто пам’ятати, що навіть найпотужніші чотири стихії – ніщо без їхнього «п’ятого елементу» - вдячної аудиторії, готової сприймати сучасну українську літературу.

Довідка: 066 626 47 22.

Додаткова інформація у події ВК: https://vk.com/poetrylutsk

 та FB: https://www.facebook.com/events/346873148995437/.