Площа Ринок - які у вас виникають асоціації? Якщо "загуглити" це словосполучення, то можна помилуватись чудовими світлинами зі Львова, Кракова, Вроцлава, Праги та низки інших старовинних європейських міст, де безліч містян та туристів гуляють, ласують смаколиками, відпочивають на лавочках споглядаючи краєвиди... 
Чому ж на цих світлинах немає луцької площі Ринок? Так склалось історично, що такі площі завжди буди осердями та прикрасою міста. Проте в Луцьку давно минули ті часи.

Тому лучан запрошують долучитись до активного обговорення з напрацюванням практичних ідей по відновленню, благоустрою та активізації площі Ринок як публічного простору. Як зробити Старе місто більш привабливим та комфортним для лучан та гостей міста?

Воркшоп проводиться з ініціативи VisitLutsk.com (Центр туристичної інформації) в рамках реалізації СOMUS (Community-Led Urban Strategies in Historic Towns/ Урбаністичні стратегії історичних міст, скеровані громадою) – проект спільної ініціативи Ради Європи, частина другої програми в галузі культури Східного партнерства. Покликаний стимулювати соціально-економічний розвиток, підвищення ролі культурної спадщини в 9 історичних містах Вірменії, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України.