У Луцьку відбудеться майстер-клас на тему "Депутат "без депутатського значка". Як готувати та подавати проекти рішення для розгляду на засіданнях ради із використанням місцевої ініціативи як інструменту прямої демократії?"
Запрошують активістів, представників громадського сектору, депутатів місцевої ради та усіх охочих до участі у майстер-класі з використання місцевої ініціативи як інструменту прямої демократії, який відбудеться у четвер, 6 квітня 2017 року, у м. Луцьку о 17:30.

Під час заходу ви матимете можливість:
- ознайомитись із процедурою підготовки та подачі проектів рішень до Луцької міської ради у формі місцевої ініціативи;
- ознайомитись із наявними практиками подання та реалізації місцевої ініціативи. Що вдалось місцевим активістам змінити у м. Луцьку завдяки місцевій ініціативі, як інструменту місцевої демократії?
- задати актуальні для вас запитання працівникам Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії;
- напрацювати подальші кроки співпраці та взаємодії із учасниками та ініціаторами заходу. 

Спікери заходу:
1. Ірина Гайдучик – голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії;
2. Михайло Шелеп – громадський активіст, політолог, експерт Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії;
3. Марія Доманська – громадська активістка, журналістка. 

Орієнтовний час заходу: 17:30-18:30

Для можливості участі до 14:00 06 квітня 2017 року заявіть про своє бажання будь-яким зручним для вас способом: лист з вашим контактним номером телефону на електронну адресу [email protected] або ж дзвінок на один із номерів 095-64-54-655, 073-098-43-30.

Вхід вільний.

Захід відбувається в рамках реалізації проекту «Волинь – територія розвитку місцевої демократії», що реалізується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».