«Ротонда» – давня споруда часів СРСР, що використовувалася для проведення масових культурних програм і останніх 20 років не експлуатувалася і прийшла у занедбаний стан.

Згідно рішення Виконкому Луцької міськради «Ротонда» була передана в оренду приватному підприємцю Хорзову Р.В., який представив проект нового обличчя об’єкту  – БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ «РОТОНДА».

«Наше місто заслуговує на сучасні креативні проекти, а концепція розвитку Центрального парку передбачає створення шикарної зони відпочинку для всіх лучан. Тому раді, що можемо долучитися і ми до розвитку рідного Луцька і довести, що йдемо в Європу не тільки словом,а  й ділом», – зазначає підприємець.

«Ми взяли за основу популярний світовий концепт «BEACH CLUB», створивши комфортну зону для засмагання та купання у 2 басейнах: глибокому та мілкому, в якому дуже зручно буде відпочивати дітям. Також багатофункціональність комплексу дозволяє використовувати його і за старим призначенням як концертний майданчик шляхом інсталяції спеціального сценічного перекриття. До того ж для зручності містян ми обладнали Громадську вбиральню – чи не єдине в парку місце подібного типу з усіма зручностями. Є в ньому і туалетні кабіни для інвалідів, і місце для пеленання та годування немовлят. Плата, яку ми братимемо за користування туалетними кімнатами покриватиме лише витрати по їх достойному утриманню (прибирання, миючі та освіжаючі засоби, комунальні платежі тощо). Для відвідувачів зони КУПАННЯ облаштовані окремі туалети та душ, що входять у вартість абонементу».

«А взагалі ми раді, що створюємо місце культурного сімейного відпочинку в самому центрі рідного міста. Ми лучани і маємо право на хороший сервіс у себе вдома. Бо це наше місто, наш парк і наша «Ротонда».