Кореспондент «Лос-Анджелес Таймс» презентує книгу про війну в Україні

Книгарня «Є» спільно з «Брайт Букс» запрошують на презентацію книжки Сергія Лойка «Рейс». Захід відбудеться у понеділок, 18 вересня. Початок — о 18.30.

В основі роману-трилера Сергія Лойка «Рейс» лежать реальні події. Посеред кривавої війни, яку розв'язала Росія, головний герой Сергій Альохін спочатку самостійно, а потім із допомогою американської журналістки розслідує обставини загибелі своєї родини – дружини і двох маленьких доньок, що летіли в пасажирському «Боїнгу», збитому над Донбасом. Альохін, який був опером, свого часу викрав общак бандитів і затаївся в Лос-Анджелесі на своїй яхті. Він не цікавився політикою, нічого не знав про війну в Україні, поки сам не став її жертвою. Під час свого приватного розслідування Сергій опиняється в самому пеклі війни на сході України серед «ополченців» і російських солдатів, що підступно вторглися в суверенну державу. Слідами втікача йдуть бандити, чекісти, добровольці й маніяк – серійний убивця. Альохіну треба вижити за всяку ціну, щоби довідатися, хто й чому вбив його родину. Він не чекатиме закінчення міжнародного розслідування та трибуналу. Утікач сам тепер і слідчий, і прокурор, і адвокат, і суддя, і кат. І він не завагається, коли знайде злочинців і доведе для себе їхню провину…

Сергій Лойко — письменник, фотограф, журналіст. Автор бестселлера «Аеропорт» про війну на сході України. Більше 20 років пропрацював кореспондентом газети «Лос-Анджелес Таймс». Писав про воєнні конфлікти у найгарячіших точках, в тому числі про Афганістан та Ірак. З 2014 року Сергій висвітлює події на Донбасі. Серія фотографій, зроблена ним у донецькому аеропорті під час атак сепаратистів та російських військовослужбовців, відзначена престижною американською премієюOverseas Press Club Bob Considine Award.

 

Адреса книгарні «Є»:

м. Луцьк,

вул. Лесі Українки, 30.

Тел.: (0332) 72 43 76.