Інформаційний центр Європейського Союзу у місті Луцьку організовує “День кар'єри ЄС”. Захід відбудеться 6 жовтня у приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а). Початок о 10 годині.

"День кар'єри ЄС” - це захід, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар'єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Під час заходу гості зможуть отримати інформацію та практичні знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про наявні вакансії європейських та українських компаній, що працюють у нашій країні, можливості навчання і стажування за кордоном, а також отримати консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій.

День кар'єри ЄС є складовою великого інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, що фінансується Представництвом ЄС в Україні, виконавцем проекту виступає ГО “Фундація “Відкрите суспільство”, а реалізатором “Днів кар'єри ЄС” є Інформаційний центр ЄС у місті Луцьку.