8-ий національний конкурс краси "Міс Принцеса України 2017" відбудеться у Луцьку 11 листопада.

Вже восьмий рік поспіль Волинь радо прийматиме 26 найгарніших принцес з усієї України! А саме, 11 листопада в 19.00, в Драмтеатрі ім. Т. Г. Шевченка, на Фіналі конкурсу лучани та гості міста матимуть прекрасну нагоду обрати з-поміж учасниць найгарнішу «Міс Принцесу України» 2017.
На VIII Національному конкурсі краси дівчата представлятимуть кожна своє місто: Харків, Львів, Донецьк, Київ, Запоріжжя, Луганськ, Ів.-Франківськ, Луцьк та інші. До речі, цього року від міста-господаря буде одразу дві претендентки на титул, корону та 150 000 грн. 
На глядачів чекає справжнє свято свята – неперевершені виходи вродливих дівчат у футболках у коктельних сукнях, гарячий вихід у купальниках, у вечірніх та весільних сукнях, які надасть бренд Pollardi, а природню красу підкреслять майстри-професіонали, які йдуть в ногу з часом, які знають все про сучасні новинки моди у сфері краси – це салон«Ідеал». Варто зазначити, що з нетерпінням та гостинністю на дівчат будуть чекати у готельно-ресторанному комплексі «Зелений гай.
Гармонійну атмосферу свята доповнять зіркові гості «Міс Принцеса України» 2017: переможниця «Євробачення», нестримна та енергійна Руслана, учасниця «Євробачення» Марія Яремчук, запальний Роман Скорпіон, а також співачки Ірина Шабан , Христина Олексюк та Валентина Яремчук. Ведучий заходу незмінний шоу-мен Діма Коляденко.