У суботу, 18 листопада, починаючи із 20:00 відбудеться ніч кіно від «Lutsk night cinema». Кіноперегляд знову пройде в бібліотеці за адресою: проспект Президента Грушевського, 1. Захід триватиме до 8 години ранку. Вхід вільний, однак передбачає наявність реєстрації. Зареєструватися можна за посиланням: https://goo.gl/forms/PYKMmHOLIfm2aciS2 .

У програмі заходу картини, які обрали глядачі та любителі проекту «Lutsk night cinema» у соцмережах. Серед них: «Ігри розуму» (2001), «Список Шиндлера» (1993), «P.S. Я кохаю тебе» (2007), «Смак життя» (2007), «Стати Джоном Ленноном» (2009).

У перервах між фільмами учасників заходу чекатимуть чай і кава, смаколики, а також цікаві кіноконкурси, де у кожного буде можливість виграти призи від спонсорів проекту.

На заході буде банка-збиранка для благодійних внесків у розмірі від 1 гривні; зібрані кошти підуть на подальшу підтримку відкритих кінопоказів.

Проект пропагує здоровий спосіб життя. Глядачі можуть брати із собою все необхідне для власного комфорту, окрім алкоголю. Також команда волонтерів просить глядачів дотримуватися правил. Для зручності організатори не забувати про каремати, ковдри та змінне взуття. Це допоможе максимально поринути в атмосферу домашнього кінотеатру та зробить ваш вечір приємним. Деталі дізнавайтеся в організаторів