Ми нарешті починаємо відкривати секретики нашого фестивалю!

Буде смачно! Буде багато всього! Буде!

Ми запланували провести разом з вами два дні!

В ці дні на вас чекають різні локації.

"Free scene" — місце, де ви, за бажанням, можете презентувати свій власний кулінарний шедевр (попередньо узгодивши деталі з організаторами), а рецепт страви ми надрукуємо для всіх з вашого дозволу, звичайно ж).

Сцена ще вільна і для виконавців пісень, музичних гуртів. Якщо виникне бажання у вас чи друзів — пишіть, будемо раді бачити вас у нас).

І на ній же, учасники, які схочуть не тільки продавати свою продукцію, а ще розказати та запропонувати покуштувати її, - зможуть це зробити!

"Shopping zone" — сама про себе говорить) Мі сце, де ви зможете придбати корисні, натуральні та якісні продукти!

Сири, хліби, смаколики, меди, камні, сукні - це невелика частинка тих товарів, які чекають на вас!

"Relax zone" — тут ми підготували для вас масаж, йогу.

"Creative zone" — купа майстер-класів для дорослих та дітей. Ми знаємо, що ви захочете взяти діток з собою. Для того, щоб їм було цікаво, ми придумали цікаві заняття. А також ми знаємо, що багато з вас дуже творчі особистості і ми запланували цікаві заняття.

"Рhoto zone" — місце, де ви зможете зробити круте фото з смачними овочами та фруктами. І приємні спогади про цей день будуть з вами ще довгий час.

Ну і, звичайно ж, "Free zone" — місце, де ви просто насолоджуєтесь святом, де просто спілкуєтесь, смакуючи чай чи сік, дегустуєте корисні смаколики і насолоджуєтесь краєвидом з вікна.

Ми чекаємо на вас!

Запрошуємо до співпраці тих, у кого є бажання розповісти про себе, про свої послуги та товари.