Маєвський Дмитро - фахівець в області пальмістрікі, астропсихології, нумерології, йога-терапії, автор багатьох тренінгів і семінарів. Народився в Білорусії. У 20 років познайомившись з ведичних знаннями, відчув необхідність усвідомлення сенсу життя, став помічати екстрасенсорні здібності.

Почавши практикувати духовний шлях на початку 90-х років, закінчив Далекосхідний інститут психології, навчався терапевтичної йоги у Чандра Сурья Прабху (Вріндаван, Індія), був регіональним секретарем Джі-Бі-Сі в Білорусії, брав участь в будівництві і розвиток центру ведичної культури в Мінську.

Засновник благодійної програми «Їжа для життя» в Гомелі. Дає психологічні консультації з особистісних стосунків, проводить біо-діагностику і лікування на енергетичне рівні вже кілька років в країнах СНД і Прибалтики. 

У вас є унікальна можливість познайомится з талановитим та харизматичним психологом, філософом, біо-енергетиком, майстром своєї справи, з дивовижними здібностями допомагати людям, говорити про складні речі просто, доступно і навіть з гумором. 

26.01 / 18:00 - 20:00 - знайомство, питання - відповіді (вхід за благодійні внески за попереднім записом) 
27.01 / 16:00 - 19:00 - семінар, творча терапія (участь 200 грн, за записом) 
28.01-30.01 / 11:00-12:30 - діагностика, консультації (запис обов'язковий, вартість залежатиме від складності лікування)