У суботу, 17 лютого, бібліотека вкотре відкриє свої двері перед поціновувачами нічних безкоштовних кінопоказів. Захід від проекту «Lutsk night cinema» відбудеться за адресою: проспект Президента Грушевського, 1. Дійство розпочнеться о 20:00 і завершиться орієнтовно о 7 годині ранку. Вхід вільний, однак за попередньою реєстрацією. Щоб стати учасником заходу, потрібно зареєструватися за посиланням (https://goo.gl/forms/TsA86mE6fGLUuHG43 ) та підтвердити свою участь відповіддю на лист, який прийде за деякий час до події. 

До програми вечора ввійдуть такі кінострічки:

  • «У джазі тільки дівчата» (1959)
  • «Поспішай кохати» (2002)
  • «Бойфренд з майбутнього» (2013)
  • «Марлі та я» (2008)
  • «Тиха гавань» (2013)

Між кінокартинами всі охочі зможуть випити смачний чай або запашну каву, поласувати печивом, сфотографуватись із романтичними декораціями чи навіть виграти подарунковий сертифікат від партнерів проекту в цікавих конкурсах.

Цей вечір стане чудовою можливістю провести свій час із другою половинкою. Дозволено брати все, що зробить дозвілля максимально комфортним, не порушуючи правил заходів «Lutsk night cinema». 

Найважливіша заборона від проекту, що пропагує здоровий спосіб життя, – алкоголь. Рекомендується також наявність змінного взуття, карематів, ковдр та хорошого настрою.