17 лютого, о 18.30 у книгарні “Є” відбудеться презентація роману “Тінь на порозі” молодої письменниці Нати Гриценко.

 Книга “Тінь на порозі” — незвичний для української літератури дебют авторки. Роман написаний у жанрі фентезі, тут гостро постають проблеми насильства в сім’ї, соціальної нерівності та залежності. На презентації Ната Гриценко розповідатиме про те, які дитячі травми сприяють формуванню схильностей до насильства, та в чому полягають особливості співжиття в суспільстві людей з різним сприйняттям світу.

Ми всі любимо чужі історії, тому що реакція на них дає нам певні уявлення про нас самих, — говорить авторка. — Нам подобаються сміливі, рішучі й незалежні герої, бо ми були б не проти на них рівнятися, але так само ми співчуваємо менш щасливим персонажам, бо вони найбільше схожі на нас теперішніх. Тому одне з найбільших задоволень як для письменника, так і для читача — це пройти непростий та драматичний шлях із неідеальним героєм, який так само, як і всі ми, просто намагається зрозуміти своє місце у не такому вже й справедливому світі.”

За покликанням Ната Гриценко – письменниця, педагог, музичний критик та музикознавець. Цікавиться аналітичною психологією, етнографією, контркультурою, коміксовою та кіноестетикою. Опікується тематичним порталом “Khatacomb” і власним гуртом “Casa Ukrania”.

Також цікавим є факт, що цей роман з’явився друком завдяки співпраці авторки із Літературною агенцією “Acris”, яка допомогла доопрацювати текст, знайшла для нього видавництво та займається промоцією.