У Музеї Лесі Українки Східноєвропейського національного університету (вул. Потапова, 9) відбудеться зустріч з одним із найбільш визначних сучасних поетів Польщі – Богданом Задурою.

Богдан Задура - польський поет та прозаїк, перекладач, літературний критик, головний редактор часопису «Twórczość», лауреат багатьох європейських літературних відзнак, найбільший популяризатор української літератури в Польщі.

В Луцьку письменник презентує антологію «Лінії світла» . В книзі зібрані вірші шести великих польських поетів – Анни-Марії Ґолавської, М арека Данєлькевича, Маґдалени Янковської, Вальдемара Михальського, Вацлава Ошайци, Богдана Задури - в перекладі на шість мов (англійськ а, польська, німецька, французька, литовська, угорська і українська) .

Центральним образом антології є Люблін. «П’ять століть поезії по Люблін», «Прикордонні історії», - кожен з авторів відчуває і зображає місто по-своєму.

«Світло - це життя. І зібрана в цьому томі ліри чна поезія зо сере джена на житті. Це вірші шести поетів. Вони пишуть зовсім по-іншому , по-різному в икористову ють слово, формулюють інакше думки і розвивають літературний матеріал. Їх масштаби різні , чутливість, різний досвід, інакші показники та місця походження. Навіть діапазон у предметів вони торкаються неоднаково. Але, якщо в и дивитеся з певної відстані, ці окремі голос и інтегруються в одну історію. Ц е можливо через те, що автори з осереджують свою увагу на фундаментальних питаннях існування кожної людини», - пи ше укладач антології Ярослав Вах .

Організатори події: Польський клуб в Луцьку, мистецьке об ’єднання «Стендаль» за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку.