Завжди є бажання поспілкуватись професійними людьми, успішними, які створюють неймовірні речі та досягають супер-результатів в улюбленій справі. І чудово, коли саме такі особистості готові зустрітись з нами та поділитись своїм позитивним досвідом, своїми падіннями, і головне, дати цінні поради.

Кожні вихідні ми будемо для вас влаштовувати в GOSTI "Бранчі з цікавими людьми" )) Невимушена атмосфера, дружній діалог про цікаве, про особисте, і навіть про те, що далеко може не торкатись теми , але тепле для душі))

Ну що ж, в цю суботу, 21 квітня в 12:30 ми раді запросити супер позитивну, харизматичну Тетьяну Зубрик – івент -менеджера, весільного координатора, до безтями креативної та творчої особистості, представника агенції Feel Good. За останні 4 роки на рахунку у Тетяни більше 100 організованих заходів, серед яких весілля, тематичні вечірки, дні народження, корпоративи тощо.

Досвід, яким Тетяна хоче поділитись на бранчі: помилки при організації весілля, день народження чи корпоративу, перехід організації заходів на європейські стандарти, економія та антиекономія на святі. А інші запитання вже від вас.

Кількість місць обмежена 
Вхід вільний 
095 00 175 00

с. Брище, 10 км від Луцька
кожні 10 хв маршрутни автобус 
Луцьк-Ковель, Луцьк-Рожище 
через центр міста.