Мобільний електротранспорт на Арені розваг в Порт City .

Мобільний електротранспорт завойовує все більше прихильників і масову популярність у всьому світі Але що це таке? Користувачі стверджують, що це крок до сучасності. Швидше за все, ви вже зустрічали в парку людини, який їздить на транспорті, подібного на самокат без додаткової ручки. Щось на кшталт скейта , але не потрібно відштовхуватися ногами, а швидкість регулюється людиною під час поїздки.

Пристрій має масивні колеса і з датн ий транспортувати людину, вага якого досягає 100 кг. Незважаючи на те, що в пристрої всього два колеса - транспорт стійкий і простий в управлінні..

У сучасному світі, гіроборди та гіроскутери застосовують не тільки для розважальної їзди, але і для професійних цілей: використовується працівниками на складах для швидкого переміщення по великому приміщенню; застосовується в овочесховищах; помічений у працівників гіпермаркету. Гіроборд чи гіроскутер стан уть для вас вірним и помічник а м и в переміщенні на короткі дистанції. До того ж, кожен пристрій відмінно допомагає розвитку вестибулярного апарату і здатн і розвивати координацію руху. Тим самим поліпшується реакція і швидкість мислення.

Гіроборд та гіроскутер - це не тільки комфортний і альтернативний вид транспорту, але і екологічно чистий. Незалежно від цілей використання, ви не будете нести шкоду навколишньому середовищу.

Через короткий час, міні- сігвеї замінять електровелосипеди . Покатавшись один раз на гіроскутер і чи гіроборді в Порт City на Арені розваг Generator City , можна оцінити всі його можливо і плюси використання.

Арена розваг іде в ногу з часом, тому тут організовано спеціальну школу управління електротранспортом. Кожного вівторка та четверга на Арені розваг о 11:00 та 17:00 інструктори допоможуть вам опанувати ці надсучасні пристрої.