Захід для всіх хто має класну ідею та хоче її реалізувати!!!

Наш тренінг “Залучення та координація волонтерів” має на меті:
Навчання громадських активістів ключовим теоретичним засадам та практичним навичкам, необхідним для ефективного залучення молодих людей до волонтерської діяльності.

Завдання тренінгу:
■ Розвинути компетентність учасників в ключових теоретичних та практичних аспектах волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм.
■ Поінформувати учасників про сутність, роль та форми волонтерської діяльності молоді, глобальні та локальні підходи до залучення, менеджменту та мотивації волонтерів;
■ Ознайомити учасників із кращими практиками та інструментами роботи з волонтерами;
■ Сформувати навички учасників та надати інструменти, необхідні для подальшого якісного та ефективного залучення молоді до волонтерської діяльності.

Учасники тренінгу:
До участі запрошуються 25 громадських активістів, що мають досвід координації волонтерів та участі у волонтерських проектах, поділяють цінності взаємодопомоги та прагнуть надалі проводити тренінги з координації волонтерів за наданою методикою.

Програма тренінгу:
Програма тренінгу складається з трьох навчальних модулів та розрахована на два робочих дні.
Модуль 1. Передумови роботи з волонтерами.
Ключові теми: Що таке волонтерство? Види волонтерських проектів. Принципи роботи з волонтерами. Цикл волонтерського менеджменту.

Модуль 2. Залучення та мотивація волонтерів.
Ключові теми: Що таке портрет волонтера? Комунікації з волонтерами. Типи мотивації та заохочення молоді. Вигорання волонтерів. Інструменти попередження вигорання.

Модуль 3. Довгострокове волонтерство.
Ключові теми: Навчання волонтерів. Наставництво та менторство. Волонтерські програми. Довгостроковий вплив волонтерства. Фактори розвитку волонтерського середовища.
Під час тренінгу учасники матимуть змогу отримати знання та інструменти з залучення та координації волонтерів, дізнатись про кращі світові практики та обмінятись власним досвідом роботи з волонтерами.

Захід в рамках програми Молодіжний працівник - Youth Worker Ukraine

Як стати учасником?
Зареєструватися тут:https://goo.gl/forms/DLq0mXjlHBHGStr13
Дедлайн: до 12:00, 10 травня 2018 року.
Результати відбору: з 16:00, 10 травня 2018 року.