Наше життя – це одна велика Мандрівка у пошуках Скарбу. Що є твоїм особистим Скарбом? Що надасть тобі сили рухатись далі та наповнить твоє життя світлом, радістю та відчуттям повноти життя? Кохання? Професія? Діти? Бізнес? Творчість? Служіння? Але як саме? У якій формі? Окрім чогось сокровенного у твоїй душі, цього ніхто не знає. Тобі цього не скаже жоден Мудрець чи Гуру. Лише твоя відповідь має тут сенс та силу.
Але як почути той тихий, ледь-ледь вловимий шепіт, котрим з нами спілкується наша душа? Як зрозуміти її поради та перестороги?
Один із способів – це зіграти у трансформаційну гру «Мандри Героя». Ця гра, ніби дзеркало, дає можливості тобі зазирнути у самі найпотаємніші куточки твоєї душі, та знайти відповіді на самі важливі, з точки зору душі, запитання.
Отже, запрошуємо тебе, Мандрівник, на пошуки Скарбу у трансформаційній грі «Мандри Героя», котра відбудеться у ….


Гра триває 3 години. Вартість участі 200 грн.


Ведучі гри: Сергій Ткаченко, практичний психолог-консультант, бізнес-тренер, співавтор гри, ведучий психологічного клубу «Wake up», тренінговий центр "EGO", м. Луцьк, та Тетяна Могилецька, коуч, співавтор гри, тренер по практичним та психофізіологічним навикам водіння авто.
Чекаємо на зустріч з вами!

Питання та запис за телефоном: (050) 673 63 34