У четвер (17 травня 2018 року) у Луцьку в приміщенні «Academ-Buisness Hub» (м. Луцьк, вул.Винниченка 30а, 5-й поверх) відбудеться презентація повної версії української соціальної мережі «єСвоє». Початок: 18.30. 


Розробники обіцяють абсолютно новий, наповнений якісним та легальним контентом, продукт з можливістю використовувати його і як джерело інформації і як інструмент ведення бізнесу. В рамках заходу будуть підняті такі теми: соціальні мережі та їх майбутнє, інноваційність соціальної мережі “єСвоє”, дитячий Інтернет, проблеми та перспективи, легальний аудіо-контент, квитковий сервіс, торгівельний майданчик. 
Також організатори планують познайомити лучан з партнерськими проектами «єСвоє» мега-туром «SUPER-PUPER» DZIDZIO, Без Обмежень та іншими планами популяризації Національної соціальної мережі. 
До знайомства з новим програмним продуктом та неформального спілкування з розробниками запрошуються представники ЗМІ, громадські активісти, підприємці, та лідери думок. Потенціними партнерами проекту можуть стати: радіо, аутсорсинг (копірайт, дизайн, smm, розробка, реклама, бухгалтерія, юристи), маркетингові агентства, брокери, інвестори, концертні агентства, зірки, блогери, виробники продукції, підприємства громадського харчування, адміністратори масштабних пабліків, транспортні/будівельні компанії, торгівельні мережі; користувачі інтернету. 
Дата проведення презентації у Луцьку збігається з датою офіційного запуску соціальної мережі. 

В прес-конференції візьмуть участь: 
Засновник соціальної мережі «єСвоє» - Віталій Оленійчук; 
Співзасновник соціальної мережі «єСвоє» - Олександра Струмчинська. 
Директор ТОВ “єСвоє.Агенція” - Вікторія Стебловська 
Керівник юридичного департаменту ТОВ “єСвоє.Агенція” - Сергій Мовшук 


З питань участі в прес-конференції звертайтесь: 
[email protected] , або за номером 0688675054 - менеджер по зв'язкам з громадськістю компанії «ESVOE» Насушна Ірина.