Шукаєш варіанти, куди б то піти з друзями на вихідних? Хочеш провести в оригінальний спосіб час із другою половинкою? Тобі вже виповнилося 16? Не будеш 26 травня у Києві на Лізі чемпіонів? 

Якщо перше питання все ще актуальне, ЧЕКАЄМО ТЕБЕ НА СТАДІОНІ СНУ ім.Лесі Українки (вул.Ярощука, 30)! Будемо разом дивитися надзвичайно потужний фільм «Одержимість». Вхід, як завше, ВІЛЬНИЙ. Та будемо вдячні за благодійні внески, завдяки яким ми й існуємо.

Нагадуємо, що наш проект пропагує здоровий спосіб життя, тому у нас заборонено приносити та розпивати алкогольні напої. Однак ти вільно можеш приносити термоси із кавою чи чаєм. Крім того, на тебе чекатиме смачна кава та круасани від нашого друга Leonid Baglaj!

А ще буде багато цікавого. Наприклад, музичний (акустичний) супровід від гурту «111». А більше... Приходь та побачиш все на власні очі! Не забувай хороші емоції, теплу ковдру, каремат та файну компанію.

Хоча вільно можеш приходити сам(-а), адже наші заходи вміють знайомити людей, допомагають знаходити друзів, а часом і коханих!

Захід пройде за підтримки Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Всім миру та до зустрічі на стадіоні!