03 - 07 квітня у Волинському інституті економіки та менеджменту відбудеться Міжнародний студентський форум «Модель країн Вишеградської четвірки в інтеграції молоді у єдиний науково-культурний простір».

Метою проведення даного Форуму є розвиток відкритості і взаєморозуміння між студентами, якісна підтримка їх діяльності та співпраці між студентами ВІЕМ та студентами навчальних закладів з якими існує тривала дружба.

Під час форуму передбачається провести студентську конференцію з метою обміну наукових здобутків з питань менеджменту, маркетингу, економіки в Україні і за кордоном та декілька навчальних тренінгів, де практикуючі менеджери успішних підприємств України поділяться практичним та теоретичним досвідом ведення бізнесу.

Поза науковою і навчальною частиною форуму буде проведено спільні культурні заходи, під час яких студенти зможуть познайомитись із звичаями та культурою України та культурою країн-учасників форуму.

Підсумком форуму буде проведення круглого столу для обговорення проблемних питань студентства і підписання угоди про співпрацю між студентами ВІЕМ та студентами партнерських навчальних закладів учасників форуму.

Підписання такої угоди буде першим кроком на шляху до створення міжнародного студентського товариства.

Координатором та організатором Міжнародного наукового форуму є Волинський інститут економіки та менеджменту. Учасниками виступили студенти з партнерських навчальних закладів Європейського Союзу: Вища бізнес школа (м. Острови, Чеська Республіка), Вища школа економіки та менеджменту державного управління (м. Братислава, Словаччина), Вища школа економіки, туризму та суспільних наук (м. Кельце, Республіка Польща), Університет Прешова (м. Прешов, Словаччина).

Запрошуємо студентів взяти участь у роботі Міжнародного наукового форуму!!!

www.viem.edu.ua/studform