У ВОЛИНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ МОЖНА ПОБАЧИТИ „ВОСЬМЕ ЧУДО СВІТУ”.

16 березня 2012 року вперше у Луцьку відкрилась унікальна виставка мікромініатюр Володимира Казаряна „Восьме чудо світу”, на якому свій творчий доробок представив сам всесвітньо відомий майстер. Окрім того автор презентував власний тритомник віршів та виконав декілька власних пісень на українській мові. Відвідувачі також вперше побачили портрет Джоконди в мільйон разів менший оригіналу. На виставці „Восьме чудо світу” представлені унікальні шедеври мікромініатюри, серед яких, – знаменитий караван верблюдів в голковому вушку, підкована блоха, букет троянд, стеблом яких служить людська волосина, скульптури на макових зернах, портрети на рисі і безліч інших мікромініатюрних витворів, приголомшуючих людську уяву. Творіння Казаряна, визнаного Майстра мікромініатюрного мистецтва, стали прикрасами колекцій багатьох знаменитостей – президента Америки Біла Клінтона, президента Єгипту – Хосні Мубарака, президента Росії – Бориса Єльцина, президентів України – Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, відомого актора Арнольда Шварценеггера, Хіларі Клінтон і інших.На виставці мікромініатюр незримо панує атмосфера загадковості і здивування. Прийшовши на виставку і заглянувши в мікроскоп, потрапляєш в приголомшливий світ дивних чудес, де на волосині, вставленому у вушко шевської голки, балансує група слонів-еквілібристів, на рисовому зернятку виконує танець 8 дівчат, на кінчику волосини застигла чарівна Мерилін Монро, а на зрізі макового зернятка Чарлі Чаплін міряється силою з величезним культуристом, розглянути якого можна тільки при 300-кратному збільшенні! За 20 років виставкової діяльності унікальна виставка об'їздила Україну, Росію, країни Прибалтики, побувала в Чехословаччині, Єгипті, в Америці, де увійшла до десятки дивних видовищ світу. До того ж Володимир Казарян – поет і філософ. Поезія Майстра – тритомник віршів: „Апофеоз любові”, „Апофеоз мудрості” і „Апофеоз життя” не залишає байдужими читачів. Його вірші так само дивні і неповторювані, як і мініатюрні шедеври, пронизані добротою і мудрістю, і допомагають відшукати шлях до щастя і успіху. Подвижницька діяльність Володимира Казаряна в галузі  культури, духовності і мистецтва, служить справі миру і прогресу.

* * *

Виставка працює з 17 березня по 10 травня у Волинському краєзнавчому музеї за адресою: вул. Шопена, 20,  з 9.00 до 20.00 год. щодня.

Телефон для довідок (краєзнавчий музей):  (0332) 24-75-82

Телефон директора виставки мікромініатюр:  (050) 66-31-457

Запрошуємо відвідати виставку: при індивідуальному відвідуванні ціна квитка: дорослим – 20 грн., дітям, пенсіонерам – 15 грн., групові відвідування (від 10 чоловік) за ціною – 12 грн., викладачам, супроводжуючим групи школярів, студентів – безкоштовно.

Вас чекають незабутні хвилини подиву та захоплення!