12:23, 25 жовтня 2015 р.

Чи прозорі ЖКГ у Луцьку?

Відбувся захід в рамках проекту «Забезпечення прозорості та нового рівня взаємодії і відкритості у відносинах між споживачами та надавачами житлово-комунальних послуг у м. Луцьку». «Ми хочемо в експертному колі обговорити чого ж справді потребує житлово-комунальне господарство Луцька і окреслити можливості нашої подальшої спільної роботи», зазначив експерт проекту Петро Лавринюк.

«Власники квартир – це співвласники усього будинку. Закон дає людям сьогодні два варіанти спільного управління будинком – це або самоорганізуватись та створити ОСББ, або ж нічого не робити і через рік орган місцевої влади самостійно визначить управителя для кожного конкретного будинку. При цьому виникає велика вірогідність підняття тарифів, адже управительська компанія має отримувати кошти за свою роботу», – додає пан Петро.

«Звичайно, не варто очікувати того, що увесь житловий фонд міста Луцька буде самоорганізований та у кожному будинку створиться ОСББ. Мешканці мають знати, куди витрачаються кошти і які переваги отримує будинок від самостійної форми господарювання. Саме для цього ми напрацювали єдину форму звіту голови перед мешканцями. Цей звіт обов’язково раз у квартал має бути оприлюднений у кожному будинку. Тільки так буде рости довіра до ОСББ.

Інший напрям діяльності стосувався житлово-комунальних підприємств. Ми дякуємо за співпрацю Богдану Климчуку, члену виконавчого комітету Луцької міської ради. Завдяки спільній роботі було прийнято два місцевих рішення», – зазначає керівник проекту, Ірина Гайдучик. 

« В першу чергу нам мотивували це тим, що потрібно у штат вводити як мінімум двох бухгалтерів, які би ці субрахунки обслуговували. Проте ми переконані, за цим рішенням – майбутнє», – додає Богдан Климчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЖКГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...