• Головна
  • У Луцьку стартувала «Школа децентралізації»
17:00, 22 березня 2016 р.

У Луцьку стартувала «Школа децентралізації»

21 березня у Волинській обласній раді зібралися керівники та проектні менеджери об’єднаних територіальних громад, представники райдержадміністрацій та районних рад аби взяти участь у новому проекті - «Школа децентралізації» . Організаторами якого виступили: ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Волинський офіс реформ, проект USAID» Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні , в партнерстві із західноукраїнським представництвом Міжнародного фонду «Відродження».

«Проектний менеджмент – найбільша проблема багатьох громад – каже координатор проекту ООН «Місцевий розвитокорієнтований на громаду»Оксана Гузь – уже сім з половиною років наша команда намагається допомагати сільським громадам реалізовувати проекти, що фінансуються за кошти міжнародних організацій. Але паралельно ми хочемо , щоб громади самі писали відповідні проекти, що вирішували б їх нагальні потреби. Саме тому в контексті реформи децентралізації, наш проект заснував «Школу децентралізації». Зараз планується провести 5 тренінгів з питань проектного менеджменту» .

Тільки ті проекти, що йдуть на розвиток громад найбільш успішні у здобутті міжнародних грантів та співфінансування Європейського Союзу. Як розповіла Оксана Гузь, 70 % проектів, що уже реалізувались програмою Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, це питання енергозбереження – заміна вікон , дахів, систем опалення в школах , дитячих садочках , відновлення ліній вуличного освітлення та ін. «Загалом нам вдалося реалізувати 160 проектів загальною вартістю майже 35 млн грн і тільки 5% з них це - внесок громад», - каже Оксана Гузь.

Перший семінар у рамках проекту «Школа децентралізації» провела керівник західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження»Оксана Дащаківська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...