13:00, 30 квітня 2016 р.
Курс з протипожежної безпеки для семінаристів на Волині
Митрополит Михаїл зазначив, що настоятелі храмів дослухаються до рекомендацій фахівців цивільного захисту і роблять усе для забезпечення належного протипожежного захисту закладів релігії. Крім того, священнослужителі у своїх проповідях закликають парафіян з повагою ставитися до правил особистої безпеки та не наражати своє життя і майно на небезпеку від вогняної стихії.
Головний рятувальник області Володимир Грушовінчук наголосив, що найбільш вразливими у протипожежному плані є дерев’яні храми, чимало з яких зведено ще в ХІХ столітті.
«Вогонь не зважає на призначення будівлі – будь то будинок чи храм. На основі аналізу причин пожеж можна стверджувати, що факторами протипожежного ризику для закладів релігії є: електрообладнання та прилади опалення нерідко експлуатують з порушеннями вимог безпеки, трапляються недостатня пильність під час використання відкритого вогню упродовж Богослужінь, влучання блискавок та зловмисні дії. Дерев’яні несучі конструкції храмів потрібно захистити вогнетривким розчином, а в самих храмах забезпечити належну кількість вогнегасників – це дозволить у разі біди не дати вогню поширитись і швидко його приборкати», – розповів Володимир Грушовінчук.
Для того, щоб підвищити рівень обізнаності священнослужителів з правилами пожежної безпеки та порядком дій на випадок кризових ситуацій, Володимир Грушовінчук та Владика Михаїл обговорили можливість запровадження в духовних навчальних закладах області спеціальних курсів з протипожежної безпеки для студентів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:15
11 грудня
20:23
9 грудня
15:24
9 грудня
15:00
9 грудня
live comments feed...