• Головна
  • Хто такі «сумконоси» і чи треба з ними боротися?
Луцьк молодіжний
16:22, 11 листопада 2016 р.

Хто такі «сумконоси» і чи треба з ними боротися?

Луцьк молодіжний

Кожній жінці знайома ситуація, коли з придбанням нової сумочки чоловіки сердяться: «ще одна?! Так в тебе ж їх більше, ніж в мене шкарпеток!».

Більшість панянок не розлучається із сумкою навіть під час походу у вбиральню. У жіночій сумочці є все для того, щоб вижити, якщо раптом на землю впаде метеорит або ж жінка раптово опиниться на безлюдному острові.

Сумка для походу на роботу, для пікніка, для відвідування спортзалу і магазину, пляжна сумка і навіть сумка під улюблені чобітки, клатч без ручок і з ручками, літня сумка і модний ранець – цей перелік можна продовжувати, і чим старшою стає жінка, тим більше аксесуарів їй необхідно. Так, придбання нової сумки – це зовсім не примха, це, скоріш за все, необхідність.

Віра в те, що хлопці повинні носити портфелики дівчат надовго закарбувалась у пам’яті чоловіків, які вже  у дорослому віці, дозволяють собі носити жіночу сумку. Представники сильної статі намагаються підкреслити таким чином свою галантність та вихованість, хоча подібна манірність - це просте незнання етикету. До того ж, виглядає таке видовище дуже смішно.

Гуляючи містом, не раз доводилось спостерігати за чоловіками, які в одній руці тримають руку своєї дами, а в іншій показово несуть її сумку. І  байдуже, що вага і розмір тієї сумки зовсім не масштабний. Та як бути з тим, що, за словами чоловіків, жіночі сумки їх дратують. Однак на практиці виходить, що вони й самі не проти походити з ними.

Хто такі «сумконоси» і чи треба з ними боротися?, фото-1

Про те як ставляться до жіночого аксесуару в мужніх руках чоловіків діляться лучани:

  • Ну, взагалі, допомагати дівчатам варто - на те вони і дівчата. А от  носити сумочку - це виглядає трохи «не по-пацанськи». Хоча часом зустрічаю таких представників "сильної" половини, які носять такі сумочки, яких навіть дівчата не носять, і тут дійсно задумуєшся - до чого котиться той світ. Загалом, якщо хлопець дійсно хлопець, то домогти дівчині з сумочкою варто, всяке буває... але ж не носити її за неї! А якщо хлопець “ананас” - то він і без сумочки“ананас”

 Олександр, 20 років

Олександр, 1-ий комент

 

  • Я не проти такого.  Зараз жіноча сумочка заважить теж саме, що і пакет з картоплею, так що це допомога, хоч і дивиться іноді кумедно. Справжній чоловік не буде соромитись носити жіночу сумку, якщо це потрібно, і якщо скажуть, то й по прокладки збігає.

Тетяна, 20 років

 Тетяна

 

  • Якщо мова йде про гламурні «бабські» сумки, а не про «вєщьмішки» з торбами, то попахує елементарним незнанням етикету та непереборним бажанням максимально вгодити «самочці». Жінки всі коварні - вони ж той етикет знають, і,таким чином, самостверджуються, заганяють пацанів під каблук, так сказать. Того шо жінки. Того шо коварні.

Олександр, 20 років

Саша

Саша

 

Цікаво те, що проблемою чоловіків із жіночими сумками зацікавлені жителі усієї України. В соціальних мережах Facebook та ВКонтакті у 2010 році було створено спільноти із назвами «СУМЦІ | Хто ж вони, українські сумконоси?». Засновником групи став двадцятисемирічний Олександр Ґонтар із Києва. Чоловіків із жіночими сумками хлопець називає «сумцями». Назва - це симбіоз двох слів: самець і сумка, що в результаті утворили «сумець». У спільноті противники «сумців» діляться свіженькими світлинами, на яких зображені «винуватці» створеної групи.

 

  • Не можу сказати,  що люди сильно стали реагувати, але знаю, що моя спільнота не унікальна і є багато автономних послідовників. До «сумців» ставлюсь спокійно, з добрим гумором, як до людей, які намагаються бути галантними, але часто навіть не усвідомлюють, що це дурні манери і їхній ,ніби-то, «джентльменський вчинок» комічно виглядає зі сторони, - ділиться Сашко Ґонтар
гонтар Сашко

гонтар Сашко

 

З точки зору сучасного етикету, чоловік ніколи не повинен носити жіночу сумку, оскільки це вважається поганим тоном. Виняток – ситуація, коли у сумці окрім повсякденного жіночого набору ще купа габаритних та важких речей.  Але в такому випадку, “дамською” її вже не назвеш. Баченням проблеми поділився  доцент кафедри нової та новітньої історії України Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Володимир Васильович Пришляк, відомий своїми галантними манерами.  

  • Я думаю, що жінки самі повинні носити свої сумочки, а чоловіки повинні носити «тягар всього життя», разом із жіночими проблемами, у тому числі. Дуже смішно виглядає,коли чоловік несе жіночу сумку. Для мене це неприйнятно. Може я не маю рацію, але кожен повинен носити своє. Тим паче, що є різні жіночі сумочки. Колись, за радянських часів, жінки туди клали залізнодорожні шпали, але як правило, зараз вони вишукані, манірні, вони такі елеґанські, легенькі, і тому я думаю, що жіночі сумочки повинні носити жінки. Жінку потрібно кохати, а все решта зайве, - розповідає Володимир Васильович.

Пришляк

До теми згадалися слова: « Якщо зняти з жінки капелюшок - вона посміхнеться і поправить зачіску. Якщо зняти з жінки сукню- вона збентежилася і закриється руками. Але, якщо відібрати у жінки сумочку - вона розсердиться, закричить і навіть може дати по «фейсу». Так у чому ж проблема? Чому жінки дозволяють своїм чоловікам «таскатися» по місту зі своєю сумкою. А ви не боїтесь, що противники й ловці на «сумконосів» знайдуть і вас? А, враховуючи весь вміст жіночої сумки, -далеко з нею не втечеш.

Текст: Анастасія Качина

Фото: Фейсбук

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...