Історії успіху від “Кромберг енд Шуберт”

Підприємство  “Кромберг енд Шуберт Україна” - це частина світової команди. Заводи компанії розташовані більш, ніж у 30 країнах світу. Тут виготовляються електричні кабельні мережі для легендарних автомобільних брендів Мерседес, БМВ, Ауді, Фольсваген…

фото1

Наше місто  може пишатися цим інвестиційним проектом. Сучасне обладнання, передові технології, а головне - професійний колектив, стали запорукою успіху підприємства.

70 відсотків керівників на “Кромберг енд Шуберт Україна” вийшли з виробництва. Зізнаємося, поспілкувавшись з працівниками заводу, довелося неодноразово вражатися - колектив тут дуже цікавий. До уваги наших читачів кілька особливих історій успіху, що надихають.

фото2

Як філологу стати керівником виробництва

- 10 років тому я закінчувала четвертий курс філології, та стояла на роздоріжжі життєвого шляху. Усі мої думки були лише про майбутнє, про подальше працевлаштування. Хотілося врешті-решт стати самостійною, - розповідає керівник виробничого відділу “Кромберг енд Шуберт Україна” Вікторія Пазичук.

пазичук

- Розглядала різні варіанти. Водночас, роботу шукала і моя мама. Ми одночасно подали анкети на Кромберг, але першій подзвонили мені і я пішла на роботу.  Стала на лінію, мотала, як і всі, хто вперше приходить до нас. Звісно, перші дні було важко, бо ж нова робота, але незабаром увійшла в ритм, багато навчилася. Я переборола себе, коли інші здавалися. А, як відомо, – терплячим дістається найкраще. Тож результат не примусив себе довго чекати. Далі я перейшла у відділ якості контролером, потім - у виробничий відділ, стала керівником, - продовжує розповідь Вікторія.

Саме так, керівник виробничого відділу величезного заводу з іноземними інвестиціями - філолог за освітою! Вікторія про секрет успіху каже лаконічно і вичерпно. Це - терпіння, бажання вчитися, наполегливість, лояльність до підприємства та працелюбність.

Вродлива, розумна, любить автомобілі -  на “Кромберг енд Шуберт” знайдено ідеальну жінку!

сачковська

Яскрава та енергійна Наталія Сачковська - керівник проекту BMW Mini Countryman . Наталія обожнює автомобілі і цікавиться їх історією.

У  своїй роботі вона бачить не просто електричні кабельні мережі, а відразу автомобіль, для якого вони виготовляються.

- Більше того, бачити потрібно відразу клієнта, ту людину, котра в цій машині буде їздити і думати про безпеку клієнта, - розповідає  пані Сачковська. - Я завжди кажу працівникам: уявіть, що завтра в автомобілі, для якого ми робимо проводку, будете їздити ви..

Наша робота - це відповідальність  за безпеку людського життя.

Наталія на заводі від самого початку його існування. Про секрет кар’єрного успіху каже: передусім, це віра в себе і віра в підприємство:

- Так, я тут від самого початку і від самого початку я знала, що реалізуюся тут і досягну успіху. Фраза “можливість кар’єрного росту” присутня у рекламі всіх фірм, котрі запрошують на роботу. Але саме тут, на КРОШУ, я їй повірила, сприйняла буквально, і точно знала, що це - правда, що все так і буде. Я вірила в себе, вірила в наше підприємство. Саме тому все і вдалося.

“Енерджайзер” колективу - соціальний працівник

Ноу-хау “Кромберг енд Шуберт Україна” - це посада соціального працівника, людини, яка є «містком» між адміністрацією та колективом, працює безпосередньо з людьми, вивчає їх потреби, скарги та озвучує керівництву. Посада запроваджена з ініціативи адміністрації, а працює на ній невтомна Наталія Шевельова.

- Я  починала свою роботу тут комплектувальником проводів на лінії. Був потім набір у навчальний відділ, я вирішила піти туди і успішно пройшла співбесіду. Потім у нас виборним шляхом з’явилася Рада підприємтсва – було справжнє голосування, стояли урни, люди обирали тих, хто на їх думку, був достойним представляти інтереси колективу. Я була у складі цієї Ради. Рада тісно співпрацювала з керівництвом, і це був такий перший крок до налагодження діалогу між молодим на той час колективом і керівниками. А потім виникла ідея у керівницва створити власне посаду соціального працівника. Я за професією вчитель, вмію налагоджувати комунікацію з людьми, люблю таку роботу, тому без вагань погодилася. Я  займаюся організацією культурно-масових заходів, екскурсій, а також допомагаю «розрулювати» міжособистісні конфлікти. Екскурсії ми проводимо щомісяця. У нас багато людей із села, хто далі свого району ніколи не виїжджав. Тому, окрім роботи, ми створюємо їм гарне, цікаве, пізнавальне дозвілля. Постійно кудись їздимо. Неодноразово були у Львові, Карпатах, їздимо у святі місця, на Світязь, - розповідає соціальний працівник.

шевельова

Про те, що надихає робити таку роботу “з душею”, вона каже коротко: це - найкращий колектив!

Ключ до успіху - працелюбність та впевненість

мельник

В цьому переконаний Ярослав Мельник. Зараз він - начальник виробництва заводу “Кромберг енд Шуберт” у місті Житомир. А починав в Луцьку, прийшов сюди як тільки підприємство відкрилося.

- Ще навчаючись у Луцькому технічному університеті я пройшов конкурс - відбирали студентів для навчання у Німеччині. Півроку вчився там, потім потрапив на "Кромберг енд Шуберт", успішно пройшовши співбесіду, - зауважує чоловік. - Я відразу відчував великі перспективи підприємства. І не помилився - робота тут допомогла мені не просто зробити кар’єру, але й змінила мій кругозір, дозволила здобути безцінний досвід роботи за кордоном. На завод я прийшов майстром, потім працював начальником зміни, згодом - керівником проекту. А потім був рік у Тунісі, де я був начальником виробництва, а ще - рік на заводі у Китаї. Після кілька років на посаді заступника начальника виробництва у Луцьку мені довірили очолити виробництво на новому заводі у Житомирі.

Про секрети кар’єри на КРОШУ Ярослав каже: головне - бути впевненим у собі та вміти працювати на результат. На нашому заводі є шанс у кожного, хто вміє бачити мету та не боїться впевнено до неї йти.

Як це все вдалося?

Таких особливих історій успіху тут безліч. Як вдалося створити такий міцний, професійний та динамічний колектив? Ми запитали про це у керівників підприємства, фінансового директора ОлександраШаварського та технічного директора Славоміра Качмарека.

- Загалом, за роки свого існування ми пройшли такі фази розвитку: створення, коли впродовж року ми працювали на орендованій площі 500 метрів квадратних, потім купили приміщення близько 16 тисяч метрів квадратних, з 2008-го року почали говорити про розширення й у 2011 році збільшили потужність на третину, добудували ще 10 тисяч метрів квадратних. Окрім того, ми орендуємо площі на «Модерн-Експо». Минулого року відкрито завод в Житомирі, який зараз дуже стрімко розвивається і де основу колективу склали луцькі спеціалісти, - розповідає Олександр Шаварський.

шаварський

- Наші працівники стали справжніми фахівцями, поїхали у відрядження в Румунію. Зауважу, що чимало людей мають можливості лишатися за кордоном, німці бачать, що ми не гірші за так званих «старих європейців». Тому і наші працівники затребувані в Німеччині, Китаї.

У нас стабільна зарплата, ми створюємо безпечні умови праці, які забезпечуються науково-підтвердженими вимогами облаштування робочих місць. Також щороку наш завод проходить аудит від таких брендів як «Mercedes-Benz», «BMW», «Volkswagen». А вони звертають особливу увагу на якість навчання та умови праці, це завжди турбувало європейців. Ми отримуємо завжди позитивні звіти, так звані «зелені». Щодо шкідливості місць, то 99% вважаються безпечними, лише кілька місць вважаються наполовину небезпечними. Також ми забезпечуємо безплатний довіз, навіть у ті села, куди маршрутки не їздять. Наші жінки казали, що вони окрім роботи, мають можливість в Луцьку закупитися найнеобхіднішими речами, адже в селах і дорожче, і не все є, - говорить фінансовий директор.

Технічний директор Славомір Качмарек  також не приховує свою гордість за підприємство:

- У нас головне - якість, працюючи з такими брендами ми не маємо право на помилку. Ми впевнено посіли своє місце на ринку та сформували власну корпоративну культуру. Стандарт нашого заводу такий, що ми вчимо людей, які хочуть приєднатися до нашої команди, незалежно від місця народження, попередньої роботи, освіти та соціального статусу.

Усі бажаючі вивчають теорію, підтверджують знання під час тестування та тиждень практикуються на лінії.

Позиція заводу, та й моя особиста така, що ми даємо шанс усім працівникам стати керівниками. Так, з’являється нова керівна вакансія в офісі - й ми подаємо інформацію на першому поверсі на виробництві. Як наслідок цього, 70% наших керівників – це люди, які вийшли з виробництва.

Всі заводи що у Словенії, що у Румунії, Україні побудовані за єдиним зразком і за єдиним стандартом. Якщо на початку існування виробництва наші спеціалісти їздили за кордон, щоб переймати досвід, щоб налагодити тут всі процеси, то зараз наші спеціалісти їздять дуже часто навіть передавати свій досвід працівникам з-за кордону. Стандарти виробництва в умовах праці не відрізняються абсолютно нічим.

фото4

Працювати і розвиватися працівник може там, де підприємство створює для цього належні умови. Соціальний пакет “Кромберг енд Шуберт Україна” без перебільшення можна назвати одним із кращих у нашому місті. Медичне страхування, довіз на роботу і з роботи, пільгові гарячі обіди в лікарні, можливість оздоровлення в санаторіях, навчання нових працівників за рахунок компанії (тут є цілий навчальний відділ)  - це все і створює  привабливість роботи тут.

фото5
фото6
фото 7

Підприємство давно стало частиною життя міста: тут відбуваються яскраві спортивні змагання, шахові турніри, завод є спонсором багатьох культурних заходів в Луцьку, опікується ДЮСШ №2, забезпечує значні надходження до місцевого бюджету. А головне, приклад “Кромберг енд Шуберт Україна” переконує, що українці варті того, щоб у них вірили і репутація  одного з найпрацьовитіших народів у  нас недарма.

Текст: Вікторія Чубарко

Фото прес-служби підприємства

При передруці матеріалу є обов’язковим посилання  на «0332.ua. Сайт міста Луцька».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
911 переглядів в січні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
У Луцьку за рік більше ніж удвічі зменшилася кількість отримувачів субсидій, тож багато людей хочуть отримати роз’яснення ситуації від чого виникають черги.Про це йшлося у середу, 23 січня, під час засідання виконкому Луцькради.Заступник директора департаменту соцполітики Тетяна Корецька розповіла, що рік тому у місті 47 тисяч домогосподарств отримували субсидії. На сьогодні таких – 19 тисяч.За її словами, наразі проблем з оформленням документів на субсиді...
Суспільство
Конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 17, № 17а оголосили відповідно до рішення виконкому 23 січня.Проект рішення внесли на розгляд виконкому у зв'язку із наближенням закінчення терміну дії договорів на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами № 17 ( договір діє до 25.05.2019) та № 17а (договір діє до 28.04.2019).На маршруті № 17 «Центральний ринок – Завокзальний ринок» (шлях за маршрутом у напрямку: Глуш...
Суспільство
Проект рішення виконкому «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху» розглядатимуть цього року, зважаючи на звернення перевізників.Проект рішення «Про доповнення до рішення виконкому від 07.11.2018 № 692-1 «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік» ухвалили під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 23 січня.У зв’язку із зверненнями начальника управління транспо...
Суспільство
У Луцьку працівників та керівництво житлово-комунального господарства та зокрема ЖЕКу №3 мешканці міста запрошують на льодову ковзанку, що утворилася на вулиці Клима Савури на пішохідній дорозі. Лучани масово скаржаться на непосипані доріжки. Про це пише лучанка Наташа Форманюк у "Фейсбуці". "Щиро, від усього серця, запрошуємо представників, працівників та адміністрацію ЖКГ Луцька та ЖЕКу №3 на льодовий кілометр мужності, сміливості та граціозності, що на...
Новини компаній
Якщо хочеш, щоб взуття слуговало довше, доглядай за ним. Так багатьом з нас говорили батьки. Догляд полягав в сушці на батареї або зі зім'ятою газетою, щоденному намазуванні взуттєвим кремом та чищення від бруду. До сушінні взуття варто підійти з усією відповідальністю, тому що неправильна процедура не тільки зіпсує зовнішній вигляд взуття, а й значно скоротить термін служби. Наше рішення в сушінні взуття вразить вас. Супер-сушарка для взуття Shoes Drying...
Суспільство
Відомо, на яких вулицях Луцька хочуть облаштувати платні комунальні паркувальні майданчики.Про це стало відомо у середу, 23 січня, на засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради. Так, у звіті за 2018 рік директор КП «АвтоПаркСервіс» Сергій Денисенко пише, що з основних напрямків розвитку підприємства є розвиток системи паркування в місті Луцьку. Так, згідно з документом, облаштувати та ввести в експлуатацію платні комунальні паркувальні майданчики...
Суспільство
Декілька питань щодо встановлення режиму роботи кафе та магазинів зняли на доопрацювання, оскільки там практично немає зареєстрованих працівників.Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 23 січня.Як зауважив виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, на це засідання вносили низку питань щодо режимів роботи, однак, наприклад, ресторан «Старий Тбілісі» за рік сплатив лише 50 гривень податку, там немає прац...
Суспільство
Президент України нагородив почесним орденом співака з Луцька Валерія Маренича. Про це йдеться в указі Президента України №14 від 22 січня 2019 року "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України".Так, співака Валерія Маренича нагородили орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.До слова, у 2017 році Президент України Петро Порошенко призначив Валерію Мареничу довічно платити стипендію.
Суспільство
Учні Луцької школи №13 не мають спортзалу та актового залу, а їдальня розташована в окремому приміщенні. Відтак обурені батьки зібрались, аби вкотре обговорити ці питання. "Це незручно – йти в їдальню, там теж дуже маленьке приміщення, потрібно роздягнутися в зимовий період. Цей весь одяг падає під ноги, тобто це не є зручно. Це не тільки їдальні стосується, це стосується того ж самого актового залу, який відсутній взагалі на території школи. Не можна підг...