• Головна
  • У Луцьку пропонують пильнувати, чи відображають підприємці в чеку суму роздрібного акцизу
20:46, 2 грудня 2016 р.

У Луцьку пропонують пильнувати, чи відображають підприємці в чеку суму роздрібного акцизу

Оскільки акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизної продукції – один з основних за обсягами надходжень у бюджети територіальних громад Волині, то активна громадянська позиція кожного споживача сприятиме наповненню місцевих бюджетів.

У сфері торгівлі та обслуговування порушення під час реалізації алкогольної продукції та тютюнових виробів хоч і не мають масового і системного характеру, однак часто трапляються у тих громадах, де мешканці не надто уважні до діяльності продавців підакцизної групи товарів, - констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області щотижня виявляють порушення на ринку підакцизних товарів.

Однак, попередити зловживання і цим сприяти надходженню додаткових коштів в бюджет громади може кожен, - наголошують в Головному управлінні ДФС у Волинській області.

«Саме небайдужість громадян та нетерпимість до зловживань – одна з умов своєчасного надходження сум роздрібного акцизу в бюджети громад. Громадянам під час придбання підакцизної продукції варто лише перевірити, чи відобразив підприємець суму податку у фіскальному чеку. Оскільки платниками цього податку фактично є споживачі, то вони мають право поцікавитися у підприємця, чи сплатить він в бюджет роздрібний акциз», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

 Як розповіла керівник волинських фіскалів, безпосередньо у місцях реалізації горілчаної продукції та цигарок працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області щотижня проводять перевірки. До речі, кожна така перевірка встановлює типові порушення, як-то факти роздрібної реалізації алкоголю чи тютюну без ліцензії, або ж продаж такої продукції за цінами, що не відповідають визначеним нормам. Така позиція суб’єктів підприємництва означає бюджетні втрати, - звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

Як свідчить аналітика, в середньому щомісяця територіальні громади Волині отримують в межах 25-26 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Отож, якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо зателефонувати за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан,4 (конфіденційність гарантується).

В Головному управлінні ДФС у Волинській області застерігають: реалізація неякісної підакцизної продукції становить загрозу життю і здоров’ю громадян.  Тому інформація  про конкретні факти зловживань на ринку підакцизної продукції стане підставою для проведення перевірок недобросовісних підприємців та торгівельних мереж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...