Корпоратив очима луцьких ведучих: найкоротше весілля та відсутність сценарію

Яке ж свято без коментарів і жартів ведучого? Його слухають, як маму, виконують всі завдання і критикують за найменшої нагоди. Але в нього є особливий талант – створювати настрій. Інколи з «казусами», «форс-мажорами», наперекір своєму внутрішньому стану.

«Луцьк Творчий» не міг забути напередодні свят про тих, чиї будні за декілька днів сягнуть апогею напруження. «Страдники» сфери розваг розповіли про незвичайні випадки в роботі та поділилися таємницею, як же вони знаходять час для власного новорічного свята!

Микита Чибар

 FCA6rBzTrGo

- У корпоративній сфері працюю вже десятий рік, однак, глобальніше - четвертий. Бували випадки, коли доводилося за один вечір працювати у трьох-чотирьох місцях. Це означає, що ти повинен змінити три «прикиди»... у транспорті. А ще мікрофони, у яких "сідали" батарейки у найвизначніший момент, - ділиться враженнями Микита.

Окрім того, хлопець зауважує, що коли під час корпоративу передає комусь із гостей мікрофон, в який хвилину тому говорив сам, він  містично припиняє працювати в їхніх руках. Звісно, це стосується тих моментів, коли люди справді ніколи не мали практики роботи із мікрофонами. Решта - комерційна таємниця, за яку платять замовники. 

- Думаю, мене зрозуміють ведучі-колеги, у яких радше виникне запитання: «А що таке Новий рік? Я ніколи його не бачив». Насправді уже 9 рік залишаю рідню у цю ніч. Це - «рибний» період, і таку нагоду втрачати не варто! Зрештою, Новий рік - набуте свято, на відміну від Різдва, яке завжди проводжу з рідними, - акцентує хлопець.

Віктор Присяжнюк

fLRPHyTi3Fo

Віктор Присяжнюк у сфері розваг працює вже 10 років. З незвичайних випадків згадав весілля в коломийському районі на 800 осіб.

- У них весілля, де 350 гостей, вважається скромною вечіркою, - розповів ведучий.

Також пригадав випадок, коли нареченому було 60 років, а нареченій – 52. Як кажуть, коханню кожен вік підвладний.

До речі, свою роботу називає «хобі, яке стало основною професією, і завдяки якому зустрів свою другу половинку». Новий рік намагається зустрічати з дружиною Ярославою і донькою Златою.

 Євген Чепіль

 UzZdLHHz9Cw

- Працюю вже дуже давно. Упродовж десяти років. Зараз основною роботою є посада арт-директора в пабі «ЛучеSк». Окрім цього, маю багато проектів. Серед них - «Давня Казка», «Гулянка» і ще багато інших! Працюю і над новими, які обіцяю презентувати після Нового року, - розповідає Євген. - Щодо надзвичайних випадків, то скажу, що люди завжди дивують. А ти вже, здається, бачив все! До прикладу, одне з весіль закінчилося через 20 хвилин після початку, бо батьки молодят за цей час встигли розсваритися. Бувало, що авто зламалося у новорічну ніч. А все інше треба бачити! Цікаво спостерігати за людьми на вечірках.

Також Євген Чепіль зауважує, що працює у новорічну ніч упродовж останніх  трьох років, тому особливо і не святкує. 

 Владислав Зінкевич

54w5lZhlOq8

- Ведучим корпоративів та організатором працюю на «серйозному» рівні з 2015 року. На щастя, курйози були лише приємні. Але траплялися і зовсім дивні, як на мене. Коли я був капітаном команди КВН, довелося проводити захід на підборах, у жіночих колготах та спідниці. Відразу скажу, що такий хід був виправданим у тій ситуації, і це не стосується моїх вподобань, - розповідає Владислав. - Щодо Нового року, то головне - люди, з якими святкуєш. Після заходів у час якихось свят поспішаю, аби привітати родину. Для мене корпоратив продовжується вдома, навіть після прощання о 3-4 ранку з відвідувачами певного закладу. Це, звісно, найкращий варіант святкування.

 Богдан Коваль

 13418769_1148473505204040_2695228349030112189_n

- Якщо чесно, завжди позиціонував себе саме як телеведучого. Останнім часом все більше хочу вийти з надто обмеженого простору дій і перейти трішки на сцену. Незвичайні випадки на роботі трапляються постійно: то ти знайдеш унікальних людей для спілкування, то доводиться викручуватися. Це теж завжди по-особливому. І ще, як на мене, незвичайним є намагання, вже будучи втомленим, записати підводку. Виходить не дуже, а потім збираєшся із силами і видаєш те, що треба! А ось Нового року не люблю взагалі. Як і його всіляких традиційних святкувань. Натомість Різдво, звісно, зустрічаю вдома з родиною, - ділиться враженнями хлопець.

 Жора Потапчук

SIm_YtGXg-M

- У «сфері» працюю з 2004 року. Всяке бувало, адже пробував себе в різних напрямках: і звукорежисерство, і клубна сфера, і масштабні свята! Це - галузь, де постійно трапляються казуси. Бувало проводив заходи під зливою і open-air для десяти людей, бо відбувалось дійство в «кінці георгафії», себто далеко в лісі, - акцентує хлопець.

За словами Жори, специфіка роботи передбачає постійні цікаві речі, які можна згадувати, але дітям розповідати не варто.

- Часто працюю під час свят. Це вибір кожного. Однак, на Різдво проводжу час з рідними, бо вважаю, що це - сімейне свято. Коли ти даруєш радість людям у новорічну ніч, отримуєш емоції від них. Цією енергією  заряджаєшся на хорошу роботу на весь наступний рік, - зауважує ведучий.

 Вадим Хаїнський

 4xxVa-s8X3U

- Звісно, щоб стати професійним ведучим, то потрібно присвятити на це добрячу частину життя, жити сценою, оволодіти ораторським мистецтвом та артистичними здібностями, мати знання з орфоепії, набути досвіду.  Поки на своїй шкурі не відчуєш, не зрозумієш, як це відсторонитись від дійсності, та, не зважаючи на свій настрій, вийти усміхненим та продемонструвати впевненість.

Ведучий розповідає, що починав свою роботу на сцені Палацу культури міста Луцька, де й працює методистом майже три роки. Прикладом для нього є художній керівник Палацу культури, ведуча міських та обласних заходів – Тетяна Лець.

На продовження новорічної теми пригадує різні курйозні випадки, що траплялися під час роботи:

-  На фестивалі «Поліське літо з фольклором» мали виступати гості з Тайваню, а перед моїм виходом мене відволікли запитанням про колектив з Ізраїлю. У результаті, вийшовши на сцену, я автоматично оголосив, що виступає колектив з Ізраїлю. Побачивши, що на сцені аж ніяк не артисти з  Ізраїлю, усвідомив свій ляп. Глядачі, звісно, розсміялись, а мені стало дуже ніяково!

Окрім того, каже, що були й приємні моменти:

- Нещодавно під час дитячого свята шестирічний хлопчик пильно спостерігав за мною. Згодом підійшов і, дивлячись в очі, промовив: "Коли виросту, стану таким як ти!" Це додало хорошого настрою та впевненості, а також відчуття, що не даремно виконуєш свою роботу.

Ведучий розповідає, що полюбляє прикрашати ялинку, створювати атмосферу свята.

- У зв’язку із зайнятістю, напередодні, під час  і після Нового року доводиться перебувати в робочому процесі. Всі відпочивають - ми працюємо. В цьому є позитив, адже створюємо людям свято  та даруємо гарний настрій. Водночас я розумію, що обділяю увагою себе, близьких та рідних. Звісно, мені, як і всім, хочеться святкувати Новий рік із близькими людьми. Цього року буде саме так!

 Віталій Поліщук

13508869_1126390367399834_3091261662792592193_n

- У «сфері розваг» я працюю понад десять років, ще з часів студентства, «студрадівських» концертів та акцій. Поступово сцена «затягує».  Буває різне. Свого часу цікавим був випадок, коли дарували квіти не лише виконавцям на сцені, але й мені, як ведучому. Щодо нашої команди, то ми збираємося після свят. У кожного - щільний графік. Спілкування зазвичай зводиться до обговорення «незвичайних випадків», що траплялися під час проведення новорічних заходів.

Світлана Рижук

15584982_638475713002162_6149262589152340030_o

- Ведучою працюю з 18 років. Спочатку були місцеві конкурси, премії, а потім і столичні корпоративи для великих компаній. Для мене це величезне задоволення. Я люблю таку роботу, адже то - спілкування з різними людьми, сцена, підготовка, творчий процес... Часто доводиться не лише бути ведучою, але й організатором, відповідаючи за звук, світло, сценарій, артистів. Зазвичай замовнику така робота подобається. Він звертається ще. У мене є власний стиль і подача. 

Також дівчина пригадує курйозний випадок, коли отримала сценарій за декілька хвилин до виходу на сцену:

- Уявіть: біжу по сходах у фойє, як Попелюшка. Зверху зі сцени співведучий кричить до мене: «Світлано, відкрилися куліси, наш вихід, початок!» За кулісами мені кидають у руки аркуші із виправленим сценарієм. Відтак ми не виходимо, а вилітаємо на сцену! Це було так смішно і динамічно! Таке буває у житті. У таких випадках рятує професіоналізм. На організаторів не ображаюся, бо розумію, що то - процес підготовки, екстрім та досвід. 

Новий рік Світлана Рижук любить святкувати в горах, в дерев'яній хатинці, коли навколо сніг, ялинка, мандаринки, кохана людина та близькі.

- Романтика, усмішки, гарний настрій! Люблю підбивати підсумки за минулий рік та мріяти про здійснення бажань у наступному році! Від цього отримую колосальний заряд емоцій на майбутнє, - резюмує дівчина.

Інна Мархевка

14590139_10153847982206402_4395250359122731661_o

- Все почалося ще в шкільному віці. У початкових класах була активним учасником найрізноманітніших заходів, а в старших - сама організовувала щось веселе і позитивне. На той час мені мало було щось заспівати або затанцювати, ось тому брала на себе роль організатора та ведучої. З часом не змогла уявити себе без репетицій та сценаріїв, - розповіла дівчина. - Зараз теж саме. Ти поринаєш в передноворічну атмосферу і хочеш поділитися хорошими емоціями з іншими, аби створити їм справді незабутнє свято.

Для Інни творча робота передбачає, перш за все, імпровізацію. Вона не лякається незапланованих ситуацій, бо впевнена, що знайде вихід. Часто навіть цікавіший ніж у сценарії.

- Відбувалося різне: і батарейки сідали (часто і робочі, і запасні), світло під час заходу зникало. До слова, це було найвеселіше! Ми думали, що робити з людьми без світла, і вирішили перетворили вечір у романтичний. Багато свічок  і домашня тепла атмосфера.  

Дівчина зізналася, що  Новий рік звикла  зустрічати на роботі, але для неї це хороший варіант відпочинку.

- Ти створюєш свято яскраве, позитивне, драйвове. Бачити щасливі очі гостей - найкращий подарунок, - запевнила Інна Мархевка.

Ось такі вони, луцькі ведучі! Працьовиті, натхненні і професійні. З ними Новий рік буде незабутнім!

З вами був «Луцьк творчий»!

Текст: Елла Яцута

При передруці матеріалу є обов’язковим посилання  на «0332.ua. Сайт міста Луцька».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
576 переглядів в січні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Слідчі Луцького відділу поліції оголосили про підозру 45-річній іноземній громадянці у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст. 27, ч. 3, ч.4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Йдеться про підроблення дата-штампів про перетин державного кордону України, – повідомляють у прес-службі поліції Волині. На початку серпня 2018 року співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, головного управління Національної поліції у Волинськ...
Суспільство
Замість рейкового автобуса зі сполученням "Луцьк-Львів" курсуватиме поїзд №7004 зі сполученням Львів – Ківерці.Про це повідомляє Львівська залізницяПоїзд вирушатиме з головного вокзалу Львова щоденно, крім вівторка та середи, і курсуватиме за наступним розкладом: Львів 17:30, Підзамче 17:40-17:42, Сапіжанка 18:20-18:21, Кам`янка Бузька 18:27-18:28, Радехів 19:05-19:06, Луцьк 21:00-21:07, прибуття у Кiверцi 21:20.З 22 січня поїзд №7003 Ківерці – Львів вируш...
Суспільство
З 1 по 20 січня лучани 27 разів скаржились на незадовільну роботу громадського транспорту у Луцьку. Зокрема, на гарячу лінію «15-80» телефонували 27 разів, аби поскаржитись на роботу маршруток, повідомила прес-служба Луцькради. Нарікали лучани на відсутність рейсів, особливо в ранкові та вечірні години й у вихідні дні, великий інтервал та недотримання графіків руху, порушення водіями правил дорожнього руху та відмову їхати до кінцевих зупинок, відсутність...
Суспільство
На Волині прокуратура хоче розірвати договір між Луцькою РДА та підприємством   «Центр переробки та утилізації відходів»,  яке боргує за оренду 6 гектарів землі   160 тисяч гривень. Земля призначалась для будівництва та обслуговування заводу з переробки сміття. У договорі, який уклали у лютому 2016 року, йдеться про те, що оренда оформлена на 49 років, – повідомляють у прес-службі прокуратури області. Луцька місцева прокуратура  хоче стягнути з фірми гроші...
Суспільство
Нова служба супроводу незрячих невдовзі розпочне свою роботу у Луцьку. З цього року фінансуванням цієї структури повністю займатиметься Луцька міська рада.Про це під час зустрічі із головою ГО «Генерація успішної дії»Віталієм Ткачуком сьогодні, 22 січня, розповів радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.Він наголосив, що цього року міська рада повністю взяла на себе фінансування служби супроводу незрячих, адже раніше це відбувалось у співпраці із міськ...
Суспільство
Луцький автозавод поставить Києву 55 довгих сучасних тролейбусів.  Про це повідомляє "Економічна правда". Автоскладальний завод №1 (Луцьк), що входить до складу компанії "Богдан Моторс", переміг в аукціоні на постачання комунальному підприємству "Київпастранс" 55 низькопідлогових особливо великих тролейбусів. Підприємство запропонувало тролейбуси "Богдан Т90117" за 603,9 млн грн. при очікуваній сумі закупівлі 610,907 млн ​​гривень.Згідно з результатами аук...
Суспільство
Поліцейські викрили 18-річного жителя Луцька, котрий займався розповсюдженням наркотиків через так звані закладки. Про це повідомляє прес-служба поліції Волині. У понеділок, 22 січня, посеред дня, на вулиці Кривий Вал у Луцьку співробітники управління протидії наркозлочинності під час поверхневого огляду виявили у 18-річного жителя обласного центру 40 грамів амфетаміну.Окрім цього, в юнака правоохоронці вилучили мобільний телефон із фотографіями місць так...
Суспільство
До 25 березня лучани отримають запрошення на голосування на вибори Президента України.Про це йшлося 22 січня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.Як розповіла керівниця відділу Державного реєстру виборців Наталія Гальченко, Луцьк відноситься до 22 виборчого округу.«Голосування на виборах президента 31 березня 2019 року пройде на виборчих дільницях, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії. Таких постійних виборчих...
Суспільство
У Луцьку у Волинському краєзнавчому музеї представили тематичну фотодокументальну виставку, яку присвятли знаковій події для українського народу – Акту Злуки. Мета виставки, аби кожен відвідувач пригадав непростий шлях українців до єднання. Мрія українського народу про незалежну, соборну національну державу здійснилася 22 січня 1919 року, коли на Софійському майдані в Києві урочисто проголосили Акт Злуки. Довгий, тернистий шлях передував воз'єднанню двох р...