• Головна
  • Бійцям АТО подарували "шматочок затишку"
17:14, 31 грудня 2016 р.

Бійцям АТО подарували "шматочок затишку"

Незважаючи на те, вдома ти чи на передовій, де триває неоголошена війна, навіть якщо не перестають вибухати гранати, чути свист куль, навіть якщо поряд немає рідних і близьких людей, з ким особливо хочеться розділити радість свята, навіть якщо ти поранений і на лікарняному ліжку, навіть якщо неймовірно боляче від думок про те, що і цей Новий рік для України не став мирним, свято всеодно приходить.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Волинським військовослужбовцям, які зараз на передовій, цього року надзвичайно хотілося прикрасити ялинку чи сосну, яка виросла у рідних лісах. Якось про це хлопці натякнули волонтерам. Ті, відповідно, розповіли про таке бажання наших захисників волинським лісівникам – і в результаті ялинки та сосонки з новорічної плантації Мощаницького лісництва державного підприємства «Цуманське лісове господарство», поштою були відправлені на передову.

Бійцям АТО подарували "шматочок затишку", фото-1

«Як бонус. Разом із  продуктами харчування, які вдалося зібрати завдяки небайдужим громадянам, – зазначає волонтер із смт Цумань Володимир Шнид. –  Бо ж, звісно, перш за все хлопців маємо забезпечити всім необхідним. Приємно, що до такої роботи долучається багато небайдужих: от школярі із Карпилівської та Цуманської шкіл, Будинку школяра плетуть маскувальні сітки, лісівники та й просто місцеві громадяни допомагають продуктами, теплими речами. Хлопці це цінують».

І як же тепер приємно отримувати на телефон повідомлення з ось такими фото та словами вдячності. Ці деревця створюють шматочок затишку там – для тих, кому ми завдячуємо можливістю мирно та яскраво святкувати тут…

Бійцям АТО подарували "шматочок затишку", фото-2
Бійцям АТО подарували "шматочок затишку", фото-3

«Чим зазвичай прикрашають? Подарунками від сєпарів та усілякими підручними засобами», – крізь біль жартує з цього приводу  заступник керівника громадської організації «Цуманська Спілка ветеранів АТО та волонтерів» Віктор Левун, який із власного досвіду знає, що  таке рани війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...