• Головна
  • “Серце до серця”: збиратимуть гроші для дітей з вадами зору
10:21, 3 лютого 2017 р.

“Серце до серця”: збиратимуть гроші для дітей з вадами зору

Цьогоріч Фонд “Серце до серця” організовує ХIІ Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 9 березня по 9 квітня 2017 року.

Кошти збиратимуть з метою  придбання медичного обладнання в обласні лікарні України для дітей із вадами зору, - повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради. 

Довідка:

Починаючи з 2006 року Всеукраїнським благодійним фондом “Серце до серця” в усіх регіонах України реалізовується щорічна благодійна акція зі збору коштів для лікування дітей з різними вадами. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України.

Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні. Тож організація збору коштів в рамках акції, є тільки одним з методів реалізації даної мети.

Волинь щорічно бере активну участь у проведенні зазначеної акції. Лише за результатами минулого року завдяки Всеукраїнській благодійній акції “Серце до серця”, яка тривала з 4 по 24 квітня 2016 року, на території нашої області було зібрано 144 875, 04 грн, на які закуплено медичне обладнання: перфузор компакт (шприцевий інфузійний насос), пульсоксиметр/монітор GIB з акумулятором і зарядним пристроєм, монітор пацієнта ЮМ-300-15, шприци перфузори 50 мл з голкою для забору медикаментів.

Загалом, упродовж 2007-2016 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації та бізнес-структур було зібрано 1 758 873,89 грн. На ці кошти було придбано та передано у безкоштовне користування Волинському обласному дитячому територіальному медичному об'єднанню нове медичне обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...