• Головна
  • Чому ж не можна фотографувати людей, які сплять?
18:23, 1 квітня 2017 р.

Чому ж не можна фотографувати людей, які сплять?

Зазвичай забобони з’являються через нав’язливі думки. І цей не є виключенням. Існує думка, що під час фотографування відбувається знімок не тільки образу, але й душі людини. Дуже часто говорять про те, що не можна фотографувати сплячих. Але чому?

Це пов’язано із тим, що на таких світлинах люди дуже вразливі. Тому, якщо така фотокартка потрапить до рук недоброзичливих людей, людина може постраждати.

Фотографія є потужним джерелом енергії людини. І якщо направити її в неправильне русло, то почнуть відбуватися різні неприємності, можливо, навіть смерть. Ця прикмета не має жодних доказів, але люди намагаються уникати подібних фотографій через такі забобони

У Європі була традиція фотографувати мертвих на пам’ять. Цю традицію перейняли й українці. Особливо часто фотографували померлих дітей, так як їх батьки переживали справжнє горе і хотіли зберегти пам’ять про дитину на все життя.

Існувало повір’я, що під час сну душа людини покидає тіло. Тому фотографувати сплячих людей не можна. Маги і чаклуни можуть накласти прокляття на фотографію.

Реально ж фотографувати сплячих не рекомендується. Але не через страх нашкодити людині, а через етичні міркування. Під час сну людина беззахисна, вона відпочиває і не контролює свій вираз обличчя і пози. Тому не варто зловживати довірою друга або коханої і фотографувати їх сплячими.

Окрім того, завжди є шанс розбудити людину спалахом фотоапарата, а це може сильно налякати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...